°C
   2021 04 13 Antradienis

   D. Trump'as: Apklausos demonstruoja „didžiulį palaikymą“ 2024 metais

   Nuotrauka: Politico nuotr.

   2021-03-01 17:00:00

   Pirmojo interviu metu, po to kai paliko Baltuosius rūmus, buvęs JAV prezidentas Donald’as Trump’as pranešė neatmetąs galimybės sugrįžti 2024 metais ir pasmerkė tiek demokratų, tiek respublikonų vadovybės atstovus, mėginusius apjuodyti jo vardą.

   D.Trumpas pasirodė „One America News“ ir „Newsmax“ kanaluose, praėjus keturioms savaitėms po tos dienos, kai Joe Bidenas prisiekė tarnauti Amerikos labui kaip naujasis JAV prezidentas. Planuojama, kad buvusį prezidentą D. Trump’ą kalbins ir „Sean Hannity’s show” bei „Fox News“ kanale.

   „Kol kas dar negaliu atsakyti, bet mes sulaukiame didžiulio palaikymo“, - sakė D.Trump’as, kai Greg’as Kelly iš „Newsmax“ kanalo paklausė jo apie 2024 metų rinkimus. Buvęs prezidentas tikino, jog apklausų rezultatai buvo „itin aukšti“ ir netgi geresni nei prieš rinkimus.

   „Aš esu vienintelis vyrukas, kuris kada nors buvo apkaltintas, o mano skaičiai nuo to tik didėja“, - juokavo D.Trump’as.

   Šiais pasisakymais jis papildė tai, ką jis sakė „One America News“  kanale šiek tiek anksčiau. Ten D. Trump'as teigė, kad kol kas „per anksti“ kalbėti apie 2024 metus, tačiau „matome daug gerų apklausų“.

   Po to, kai sausio 20 d. D.Trump'as išvyko iš Vašingtono, jis atsitraukė iš dėmesio centro, tačiau neturėjo laiko atsipūsti. Buvusį prezidentą antrąkart nesėkmingai mėgino apkaltinti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn, jam teko atsisveikinti su anapilin iškeliavusiu bičiuliu, konservatyvaus radijo legenda Rush’u Limbaugh’u, taip pat jam buvo visiškai uždrausta naudotis „Twitter“ platforma.

   „ „Twitter“ tapo labai nuobodus ir milijonai žmonių šią platformą palieka“, - sakė jis.

   Buvęs prezidentas taip pat atkreipė dėmesį į tai, kad skirtingai nei demokratai, respublikonai, tokie kaip Senato mažumų lyderis Mitch’as McConnell’as, puola saviškius - tai reiškia, jog jie puola patys save. D.Trump’as antradienį negailėjo kritikos M. McConnell’ui, pavadino jį „drąsiu, nesišypsančiu šarlatanu“, padedančiu demokratams paversti „America Last“ (liet. Ameriką paskutine)

   Kalbėdamas apie demokratus, D.Trump’as dar kartą užsiminė, kad jie „kūrė“ balsus 2020 m. rinkimuose, sakydamas, kad „pikčiausias asmuo šalyje šiuo metu yra Hillary Clinton, nes jie nesukūrė pakankamai balsų, kad ji laimėtų 2016 metais”. 

   Skaityti komentarus