°C
   2021 01 27 Trečiadienis

   D.Trump'as ragina Džordžijos gubernatorių pasinaudoti savo įgaliojimais ir sustiprinti balsų perskaičiavimą

   Nuotrauka: EPA-ELTA nuotr.

   2020-12-01 13:00:00

   Prezidentas Donald'as Trump'as perspėjo Džordžijos gubernatorių Brian'ą Kemp'ą dėl „sukčiavimo“ tyrimo, jei parašai ant biuletenių nebus lyginami su parašais ant vokų, kuriuose jie buvo atsiųsti.

   „Kodėl Džordžijos gubernatorius Brian'as Kemp'as neišnaudoja savo įgaliojimų, ką galėtų lengvai padaryti, kad nepaisytų savo užsispyrusio valstijos sekretoriaus ir nepatikrintų parašų ant vokų“,- rašė D.Tramp'as, turėdamas omenyje Džordžijos valstijos sekretorių Brad'ą Raffensperge'į.

   Trump'as išsakė nepasitenkinimą, sklindantį iš Džodžijos valstijos respublikonų dėl to, kad  perskaičiavimo metu parašai ant biuletenių nebuvo lyginami su parašais ant vokų, kuriuose jie buvo atsiųsti.

   „Džodžijos respublikonai yra pikti, visi respublikonai yra pikti. Padarykit tai!” – ragino jis.

   Brad'as Raffensperger'is tikina, jog sulyginti parašų nebeįmanoma, nes biuleteniai buvo atskirti nuo vokų, kuriuose jie buvo atsiųsti.

   Trump'as tikino, jog parašų sulyginimas panaikintų potencialą sukčiauti, tiek Džordžijos 2020m. prezidento rinkimuose, tiek Senato lenktynėse.

   „Tai bus sukčiavimo „aukso kasykla”, ir mes lengvai laimėsime valstiją”, – rašė Trump'as

   Prezidentas taip pat klausė, ar vokų skaičius sutampa su atsiųstų biuletenių skaičiumi 2020 m. prezidento rinkimų metu. Taip netiesiogiai jis sako, jog buvo ir kitų sukčiavimo ženklų.

   „Be to, patikrinkite vokų ir biuletenių skaičių“, – rašė jis. „Galite tiesiog, pastebėti, kad biuletenių yra daug daugiau nei vokų. Tai taip paprasta padaryti ir taip lengva.“

   Šaltinis

   Skaityti komentarus