°C
   2020 11 29 Sekmadienis

   ​D. Trumpas teigia, jog informacija, rasta H. Biden nešiojamame kompiuteryje, yra „tikra tiesa“

   Nuotrauka: CNN nuotr.

   2020-10-23 19:00:00

   „Hunterio Bideno nešiojamas kompiuteris yra katastrofa visai Bideno šeimai, bet ypač jo tėvui Joe. Dabar įrodytas faktas, kurio nebeįmanoma paneigti - visa ši informacija yra „TIKRA TIESA“, -„ Twitter “ paskyroje rašė prezidentas.

   „Dėl to neįmanoma, kad „50 arba 10 % Joe“ galėtų eiti prezidento pareigas!“ ,- D.Trumpas tęsė.

   Po kiek daugiau nei valandos jis paminėjo ir savo „ gimtojo miesto“  portalą, kuriam prezidentas dėkingas už pranešimą.

   „Labai didžiuojuosi @nypost, mano buvusiu„ gimtojo miesto laikraščiu “. Jie pasakė ir įrodė tai, ką visi žinojo apie mieguistąjį Joe Bideną jau seniai. Jis yra KORUMPUOTAS POLITIKAS !!! “ ,- rašė jis.

    

    „Joe Bidenas yra korumpuotas politikas, ir visi tai žino. Dabar jūs turite įrodymą, ko gero, tokio akivaizdaus įrodymo anksčiau nebuvo nei apie vieną politiką. Tai yra antras pagal dydį politinis skandalas mūsų istorijoje! “ Sakė D.Trumpas.

   Jis turėjo omenyje praėjusio trečiadienio „The Post“ pranešimą, kuriame paviešinti slapti H. Bideno el. laiškai. Jie atskleidė, kaip H. Bidenas supažindino  savo tėvą, kuris tuo metu buvo prezidento Baracko Obamos viceprezidentas, su Ukrainos energetikos įmonės „Burisma“ vyriausiu vadovu, įmonės valdybos atstovu.

   Susitikimas įvyko metus prieš J. Bidenui pareikalavus nušalinti nuo pareigų aukščiausią Ukrainos prokurorą.

    

   Elektroniniame laiške, išsiųstame 2015 m. balandžio 17 d., „Burisma“ valdybos patarėjas Vadymas Pozharskyi padėkojo Hunteriui Bidenui už „galimybę“ susitikti su jo tėvu.

   Prezidento pastaba apie „10% Joe“ buvo nuoroda į  kitą elektroninį laišką, kurį 2017 m. gegužės mėn. Hunteriui Bidenui atsiuntė Kinijos energetikos kompanija, su kuria jis bandė užmegzti santykius, nurodydamas, kam tai būtų finansiškai naudinga.

   El. Laiške buvo aprašyta „laikina sutartis“, pagal kurią 80 procentų naujos įmonės akcijų būtų po lygiai padalinta keturiems žmonėms, kurių inicialai atitinka siuntėjo, ir trijų gavėjų. Manoma, kad „H“ reiškia Hunterį Bideną.

   Susitarime taip pat kalbama apie „10 [procentų] Jim‘ui“ ir „10 [procentų] H arba „didžiajam vyrukui“ ?“

    

   Minėtasis „didysis vyrukas“ yra nuoroda į vyresnįjį Bidenų šeimos atstovą, portalui „Fox news“ tikino šaltinis.

   Pranešimai buvo rasti nešiojamojo kompiuterio standžiajame diske, kurį  J. Bideno sūnus tariamai paliko taisyti Delavero kompiuterių parduotuvėje, tačiau niekada negrįžo jo atsiimti.

   Skaityti komentarus