°C
   2023 04 02 Sekmadienis

   Didysis perkrovimas – 2 etapas

   Nuotrauka: Telegram kanalo nuotr.

   Autorius: Telegram kanalas LTU TheGreatAwakening
   2023-01-25 10:00:00

   Nors pandemija pripratino pasaulį prie uždarymo, normalizavo eksperimentinių vaistų vartojimą, paspartino didžiausio turto perdavimą korporacijoms, naikindama mažas ir vidutines įmones, pakoregavo darbo operacijų raumenų atmintį, kad būtų galima pasirengti kibernetinei ateičiai, papildomas vektorius buvo reikalingas siekiant paspartinti ekonominį žlugimą, kol šalys galėtų „kurti geriau“.

   Žemiau pateikiami keli būdai, kuriais dabartinis Rusijos ir Ukrainos konfliktas yra naujausias Pasaulio ekonomikos forumo Didžiojo pertvarkymo darbotvarkės katalizatorius, kurį skatina tarpusavyje susijęs pasaulinių suinteresuotųjų šalių tinklas ir platus viešojo ir privačiojo sektorių partnerysčių tinklas:

   1. Rusijos ir Ukrainos karas jau sukelia precedento neturinčius sutrikimus pasaulinėse tiekimo grandinėse, didina degalų trūkumą ir skatina lėtinę infliaciją.

   2. Ekonominės karo pasekmės lems staigų pasaulio darbo jėgos sumažėjimą.

   3. Karas žymiai sumažino Europos priklausomybę nuo Rusijos energetikos sektoriaus ir sustiprino JT tvaraus vystymosi tikslų bei nulinės emisijos, kuriais grindžiamas didysis perkrovimas, svarbą.

   4. Karo sukeltas maisto trūkumas bus didelė palaima sintetinės biologijos pramonei, nes skaitmeninių technologijų susiliejimas su medžiagų mokslu ir biologija radikaliai pakeis žemės ūkio sektorių ir pasauliniu mastu skatins augalinės kilmės alternatyvas bei laboratorijose užaugintus produktus. 

   5. Rusijos pašalinimas iš SWIFT (Pasaulinės tarpbankinių finansinių telekomunikacijų draugijos) skelbia ekonominį atstatymą, kuris duos būtent tokį smūgį, kurio reikia, kad didelės pasaulio gyventojų grupės būtų įtrauktos į technokratinę kontrolės sistemą.

   6. Šis karas žymi svarbų lūžio tašką globalistų ieškant naujos tarptautinės tvarkos, pagrįstos taisyklėmis ir įtvirtintos Eurazijoje.

   7. Atsižvelgiant į vis didėjančias spekuliacijas apie ilgalaikį karo poveikį dvišaliams prekybos srautams tarp Kinijos ir Europos, Rusijos ir Ukrainos konfliktas leis Izraeliui – pagrindiniam „didžiojo perkrovimo“ rėmėjui – tapti dar labiau matomu tarptautinėje arenoje.

   8. Šiandien visi žino, kad skaitmeniniai ID yra Pasaulio ekonomikos forumo didžiojo atstatymo darbotvarkės pagrindas ir turi būti supaprastinti visose pramonės šakose, tiekimo grandinėse ir rinkose, siekiant pažangos JT 2030 m. DVT ir teikti pritaikytas bei integruotas paslaugas. 

   9. Prasidėjus hibridiniam karui tarp NATO ir Kinijos-Rusijos ašies, Europa atsidūrė tiesioginėje ugnies linijoje.

   10. Šio karo ekonominės pasekmės bus tokios katastrofiškos, kad vyriausybėms ir viešajam sektoriui reikės didelės privataus kapitalo injekcijos, kad būtų pašalintas finansavimo trūkumas.

   Šaltinis

   Skaityti komentarus