°C
   2024 04 25 Ketvirtadienis

   Dr. Peteris A. McCullough: Skrodimų serija po vakcinacijos nuo COVID-19 atskleidė daug mirties nuo poveikio širdžiai atvejų

   Nuotrauka: Shutterstock nuotr.

   2023-01-23 10:00:00

   Beveik kasdien naujienose skelbiamas dar vienas staigios, netikėtos širdies mirties atvejis. Skiepijimo būsena ataskaitoje kruopščiai slepiama, o bet koks ankstesnio SARS-CoV-2 skiepijimo paminėjimas yra pašalintas iš interneto. Šeimos tyli pateikdamos paprastą medicininę užklausą – ar pasiskiepijo COVID-19? Taip ar ne? Iki vakcinacijos nuo COVID-19 įprastos mirties priežastys beveik visada buvo žinomos, - maždaug 40 % buvo širdies ir kraujagyslių sistemos, 40 % vėžys ir 20 % kitos priežastys.

   Tyrėjai įrodė, kad šios proporcijos smarkiai pasikeitė po kovido vakcinų (šaltinis).

   Iš 121 mirties atvejo, visų pirma po viso "CoronaVac" ("Sinovac") injekcijos, 57 % buvo klasifikuojami kaip staigi širdies mirtis, o patologija apėmė miokardo infarktą, o kai kuriais atvejais, kai nebuvo širdies patologijos, buvo prielaida, kad tai pirminė aritmija. Plaučių embolija ir kita komplikacija sudarė 21% atvejų.   78 % mirčių gali būti tiesiogiai siejamos su žinomu vakcinacijos nuo COVID-19 mechanizmu. Tai labai atitinka naujausią Schwabo ir kitų tyrėjų iš Vokietijos ataskaitą, kurios duomenys atskleidė, kad 71 % mirčių per 20 dienų nuo vakcinacijos įvyko dėl ūmių problemų, kurias sukėlė vakcinos.

   Kai skrodimai, kuriuos atliko atskiros komandos skirtingose šalyse, pateikia panašius rezultatus, turime akivaizdų nuoseklumą. Tai vienas iš daugelio kriterijų, naudojamų nustatant mokslinį pagrįstumą. Teiginys, kad COVID-19 vakcinos sukelia mirtį, vis labiau patvirtinamas recenzuojamoje literatūroje.

   Šaltinis


   Skaityti komentarus

   мешок под мусор строительный 2023 24 01 10:47

   I like it when people come together and share opinions. Great site, continue the good work!

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai