°C
   2021 03 07 Sekmadienis

   Filosofas Aleksandras Duginas: Apie Didįjį perkrovimą ir Didįjį prabudimą

   Nuotrauka: ria.ru

   2021-02-18 11:00:00

   2020 m. Davoso forume jo įkūrėjas Klausas Schwabas ir Velso princas Charlesas paskelbė naują žmonijos kursą – Didįjį perkrovimą (Great Reset).

   Planas, įgarsintas Velso princo, turi penkis punktus: tai – žmonijos vaizduotės užgrobimas; ekonomikos atstatymas po pandemijos, vedantis prie „stabilaus vystymo“; perėjimas prie ekonomikos be naftos visame pasaulyje; mokslas, technologijos ir inovacijos turi gauti naują impulsą vystymui; būtina pakeisti investicijų balanso struktūrą ir padidinti žaliųjų investicijų dalį.


   Iš esmės tai tapo globalaus liberalaus elito ideologija. Joe Bideno atėjimas į valdžią pagrįstas būtent tokiais lozungais.

   Jei atmesime humanistinę retoriką ir ekologiją (princas Charlesas ją ypač mėgsta), tai – naujos globalizacijos fazės programa ir tarptautinio elito veiksmų planas:

   1

   Būtina visiškai pavergti žmonijos sąmonę liberalų globalistų idėjomis. Tai daroma per visišką žiniasklaidos, socialinių tinklų, švietimo, kultūros ir meno kontrolę. Juose – nauji įstatymai: genderizmas, mažumų (seksualinių, etninių, biologinių) garbinimas (kūno bjaurumas kaip grožio ir harmonijos idealas). Nacionalinės valstybės demonizuojamos, o jų nenacionalinės struktūros išaukštinamos.    

   2

   „Stabilus vystymas“ (Romos klubo projektas) – tai žmonių kiekio planetoje sumažinimas, nes Žemėje pasiekta kritinė riba. Tai sietina ir su kovido pandemija bei Pasaulio sveikatos organizacijos įspėjimu apie naujas pandemijas.    

   3

   Naftos atsisakymas smogs Rusijai, musulmoniškoms valstybėms ir Lotynų Amerikai (pirmiausia – Venesuelai), nes jos pasisako už daugiapoliarinį pasaulį. Anksčiau JAV tokį modelį taikė TSRS, dirbtinai sumažinusios naftos kainą.    

   4

   „Technologijų vystymas“ – tai tolesnis visa ko skaitmenizavimas, totalinė piliečių kontrolė ir priežiūra, daugelio funkcijų perleidimas „stipriam dirbtiniam intelektui“, biotechnologijų taikymo pagreitinimas, masinė robotų gamyba, genų mutacijų ir rūšių (tarp jų – žmonių ir robotų) kryžminimo projektų spartinimas.

   5

   Būtina tęsti ir greitinti ekonomikos deidustrializaciją, finansinius burbulus perkeliant į nepermatomą „ekologinės gamybos“ sferą su paraleline aplinkos monetizacija ir jos pavertimą kapitalu.

   Globalistai mano, kad demokratų atėjimas į Baltuosius rūmus ir Trumpo demonizavimas – idealios sąlygos kurti naują jų programą. Globalizacija pastarąjį dešimtmetį ėmė buksuoti dėl rusų, kinų, islamo ir kitų civilizacijų iškilimo, todėl globalistai nebeturi istorinio laiko: arba dabar, arba niekada.

   Tai ir yra Didysis perkrovimas, kuris jau prasidėjo.

   1991 m. liberalieji Vakarai galutinai laimėjo. TSRS žlugo, o komunistinė Kinija tapo rinkos ekonomika. Tada buvo paskelbta „istorijos pabaiga“, tiksliau, galutinė liberalizmo pergalė.

   Vis dėlto paaiškėjo, kad liberalai dar iki galo neįteisino dviejų kolektyvinio identiteto rūšių: genderinės (lytinės) ir apskritai žmogiškosios. Vadinasi, liberalizmui atsirado naujų trukdžių. Būtent todėl dabar jau daugiau nei du dešimtmečius pirmauja genderinė politika. Jos esmė – ne šiaip toleruoti iškrypėlius ir radikalias feministes, o paversti lytį (genderį) individualaus pasirinkimo reikalu, kaip anksčiau tai buvo padaryta su religija, profesija, tautybe ir kt.

   Jei tai nebus padaryta, jų „progresas“ sustos. Iš čia ir transgenderiai, homoseksualios poros Bideno administracijoje.

   Demokratija tapo mažumų valdžia, nukreipta prieš „kriminalinę“ daugumą, kai net Trumpas imtas lyginti su Hitleriu. Trumpas bandė ginti seną demokratijos suvokimą, bet buvo nuverstas. Jį nuvertė Didysis perkrovimas.

   Liberalams liko paskutinė užduotis, – posthumanizmo politika. Žmogus kaip rūšis turi išnykti. Liberalūs futurologai jau gieda giesmes postžmonių galimybėms: žmogaus sujungimas su mašina sustiprins kūną, pagerins atmintį ir pojūčius, o genų inžinerija išgydys visas ligas, taigi žmogus, kurio atmintis liks debesyje serveryje, susijungs su mašina ir taps nemirtingu.

   Tie, kam tai nepatiks, taps „atvirosios visuomenės priešais“, kuriems bus siūloma savanoriškai pasiduoti. Jei ne, – juos ištiks finansinės ir kitos problemos.  

   Didysis prabudimas – tai Bideno kampanijos lozungas, naudotas prieš Trumpą. Tai – spalvotosios revoliucijos, kelių šimtų metų liberalizmo istorijos triumfas. Didysis prabudimas – tai visuotinė cenzūra.

   Tai, kas dabar vyksta JAV, liečia visą žmoniją. Bideno ir Didžiojo prabudimo architektų pergalė reiškia, kad pasaulis yra jau naujoje fazėje. Ir jie laimės arba dabar, arba niekada.

   Šaltinis

   Skaityti komentarus

   Tiesa 2021 18 02 12:57

   Nelaimės. Prabudimas būtent įvyko tarp planetos gyventojų, kurie pamatė kas yra kas. Ir prabudino juos Trampo judėjimas ir jo politika bei darbai. Negalvokite, kad jis tupi tyliai savo rūmuose ir žaidžia tik golfą. Jo žiemos Baltuose rūmuose vyksta daug įvykių, kurie greitu laiku sudrebins esamą sukčių administraciją . To ir linkime ,nes nuo to priklauso ir mūsų lietuvaičių likimas bei visos planetos išsaugojimas.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai