°C
   2020 06 06 Šeštadienis

   JAV senatorius B. Sandersas dėl sveikatos laikinai stabdo rinkimų kampaniją

   Nuotrauka: ELTA nuotr.

   2019-10-02 21:00:00

   JAV senatorius Bernie'is Sandersas, siekiantis tapti Demokratų partijos kandidatu 2020 metais vyksiančiuose JAV prezidento rinkimuose, dėl sveikatos problemų laikinai stabdo savo rinkimų kampaniją.

   78 metų B. Sandersas gydomas ligoninėje po operacijos, kuri jam atlikta dėl užsikimšusios arterijos.

   „Per rinkimų kampanijos renginį vakar vakare senatorius B. Sandersas pajuto diskomfortą krūtinės ląstoje. Atlikus medicininius tyrimus paaiškėjo, kad užsikimšo viena arterija ir buvo sėkmingai įstatyti du stentai“, – sakė B. Sanderso vyresnysis patarėjas Jeffas Weaveris.

   J. Weaveris pridūrė, kad B. Sanderso kampanija kol kas atšaukia būsimus renginius ir ateinančias dienas B. Sandersas ilsėsis.


   B. Sandersas yra vienas iš trijų aštuntą dešimtį einančių Demokratų partijos kandidatų. Demokratų partijos kandidatu siekiančiam tapti buvusiam viceprezidentui Joe Bidenui yra 76 metai, o Masačusetso senatorei Elizabeth Warren – 70 metų. Vis dėlto B. Sandersas yra pats seniausias tarp Demokratų partijos kandidatų.

   Viešosios nuomonės apklausos rodo, kad B. Sandersas patenka tarp populiariausių Demokratų partijos kandidatų. Jis atsilieka tik nuo J. Bideno ir E. Warren.

   Skaityti komentarus