°C
   2021 04 13 Antradienis

   JAV specialiosios pajėgos areštavo John Podest ir Huma Abedin

   Nuotrauka: fortune.com nuotr.

   2021-04-07 11:00:00

   Buvę „Clinton Staffers“ darbuotojai Huma Abedin ir John Podest netrukus turės keliauti į Gvantanamo įlankos įkalinimo įstaigą, kur jie, kaip ir Clinton, turės atsakyti už žiaurius nusikaltimus, įvykdytus prieš Ameriką ir jos žmones.

   Slaptas šaltinis, susipažinęs su D.Trump‘o planu, kuriuo siekiama atkurti amerikiečių klestėjimą teigė, kad D.Trump‘o vadovaujamos JAV specialiosios pajėgos vienu metu vykdė „nab and grab“ misijas, kad sulaikytų Clinton sąmokslininkus. D.Trump‘as šiam įvykiui pasirinko Velykų sekmadienį norėdamas suimti išdavikus, nes, jo manymu, tai buvo geriausia diena pagauti juos slapta jų pačių namuose.

   D.Trumpo taktinė patirtis buvo išties naudinga.

   Maždaug 14:00 val. specialiųjų pajėgų būrys iš Fort Braggo sulaikė H. Abedin savo tėvų namuose netoli Lansingo, Mičigane, kur šeima rinkosi valgyti Velykų pietų. Nors H. Abedin yra radikali islamo džihadistė, turinti akivaizdžių ryšių su Musulmonų brolija, ji savo politinius metus praleido apsimesdama krikščionw ir Jėzaus Kristaus pasekėja.

   „D.Trump‘as sužinojo, kad Abedin per Velykas lankysis savo tėvų namuose. Kaip žinote, Clinton jau yra Gvantanamo kalėjime ir laukia teismo. Ji atsisakė teikti daugiau informacijos apie situaciją, įskaitant ir informaciją apie Abedin - ji esą atskleidė, kad ji ir Abedin dalyvavo Haičio vaikų adrenochromo leidimo porcese. Kai „Navy Seals“ sučiupo Clinton, jie šią informaciją rado nešiojamuose kompiuteriuose, o dabar jos pačios žodžiai apkaltino ją ir kartu nusikalstamos veikos bendrininkus sąmokslininkus “, - teigė šaltinis.

   Kai Huma Abedin buvo areštuota ir išlydėta į slaptą sulaikymo patalpą Floridos pietuose, tuo pačiu metu buvo sulaikytas ir John Podest jo namuose Bethesdos pakraštyje. 3-osios specialiųjų pajėgų grupės specialiųjų pajėgų vykdytojai nusileido ant jo namų ir panaudojo jėgą, norėdami suvaldyti du asmens sargybinius, saugančius J. Podest‘ą ir jo žmoną Mariją.

   Preliminarioje ataskaitoje teigiama, kad JAV pajėgos nenukentėjo.

   Be to, suprantama, kad Donald‘as J. Trump‘as vykdė šią operaciją kartu su generolu Raymond‘u A. Thomas‘u, JAV specialiųjų operacijų vadu.

   Skaityti komentarus

   tom 2021 07 04 11:09

   Kas cia per straipsnis? Nepasidarykit kaip karzygio kosmonautai. Niekas nesuimtas nei podesta, nei tuo labiau killary.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Juozas 2021 07 04 11:25

   kaip dar sufantazuot tokią nesamonę

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   farr 2021 08 04 10:37

   Super ! O jus zombiai, vis dar tikite globaljobalistu tv ir kitais cnn, bbc.. pabuskite jau pogalais !

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   O 2021 08 04 12:02

   tai kas,kur ir kada rase apie Klinton suemima,- nesitiki kazkodel....

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Aidas 2021 08 04 07:47

   Neįtikėtina. Jau per daug panašių pranešimų buvo. https://www.ateitiesaidas.lt/

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai