°C
   2024 02 29 Ketvirtadienis

   JAV valdžia pripažįsta, kad „5G spinduliuotė sukelia COVID-19“

   Nuotrauka: Pixabay.com nuotr.

   Autorius: Telegram kanalas LTU TheGreatAwakening
   2023-01-27 10:00:00

   Neįtikėtini nauji recenzuojami moksliniai tyrimai atskleidė tai, ką daugelis iš mūsų žinojo nuo pat pradžių. 5G spinduliuotė ne tik siejama su Covid-19 pandemija, bet ir skatina organizmą kurti naujus virusus ir ligas, įskaitant koronavirusus.

   NIH svetainėje paskelbtame tyrime 5G technologija ir koronaviruso indukcija odos ląstelėse daroma išvada, šokiruojanti tradicinį mokslą, kad 5G technologija gali paskatinti organizmą gaminti virusus kaip ląstelių atsaką.

   5G milimetrų bangos (taip vadinamos, nes jos veikia itin aukštais dažniais, kur tarp bangų smailių yra mažiau nei milimetras) gali sukelti organizmo ne bet kokios klasės virusų gamybą... o iš tikrųjų koronavirusus! Šis tyrimas atskleidžia dar vieną operacijos „Coronavirus“ sluoksnį, patvirtinantį koronaviruso-5G ryšį, kurį pagrindinė žiniasklaida taip labai norėjo nuslopinti prasidėjus pandemijai.

   Yra daugybė patikrinamų mokslinių įrodymų, kad 5G veikia aplinką, gyvūnus ir žmones.

   Visiškai naujas recenzuotas tyrimas, taip pat paskelbtas NIH svetainėje, dar aiškiau susieja 5G su Covid pandemija. Straipsnyje, pavadintame „Koronavirusinės ligos ir belaidžio ryšio, įskaitant 5G, radijo dažnių spinduliuotės poveikio įrodymai“, tvirtai įrodinėjamas ryšys tarp naujos technologijos ir naujojo viruso.

   Tačiau žiniasklaida apie tai nerašys. Iš esmės tai, ką rašo The Guardian, BBC, CNN, yra šališkas propagandos pranešimas, kuriame nenurodyta, kad daugiau nei 300 mokslininkų ir gydytojų nori sustabdyti 5G diegimą dėl rimtų sveikatos problemų.

   Šaltinis

   Skaityti komentarus

   Kmz 2023 29 01 04:42

   Kad elektromagnetines bankos kenkia sveikatai ir aplinkai, jie zinojo nuo 1960metu. Galbut net ir dar anksciau, kaip sita technologija sukure. Daugumai sunku suprasti, kad mus tyliai naikina. Jau cia nekalbant apie "naujos kartos" (ir paskutines matyt) 5G. Planuoja kad ir 6 ir 7G bus. Taip, kad apie penciju fondus negalvokit. Vyresnius ir patiklesnius isnuodys genetinem vakcinom, like kris nuo nezmonisko elektromagnetines radijacijos kiekio.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai