°C
   2024 02 29 Ketvirtadienis

   Jolanta Blažytė: Dar kartą apie bepročius

   Nuotrauka: Minfo koliažas

   Autorius: Jolanta Blažytė
   2023-05-22 10:00:00

   Vis pagalvoju, kažin ką darysime, jei JAV Prezidentu vėl taps D. Trumpas? O jis tam turi didelius šansus. Gal jam ir jo šeimai reikės uždėti sankcijas ir neleisti atvykti į Lietuvą? Jau vien dėl to, kad jo sūnus skleidžia štai tokias „sąmokslo teorijas“.

   Cituoju: “Puiku, kad bepročiai patys save paviešina. Vienas po kito šie globalistinio pasaulio lyderiai atsiskleidžia visuomenei. Pasaulio ekonomikos forume buvęs Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Tonis Bleras ragina sukurti nacionalinę skaitmeninę infrastruktūrą. Jis sako, kad turime padėti šalims kurti nacionalinę skaitmeninę infrastruktūrą, kuri joms bus reikalinga šioms ateities vakcinoms. Kokioms ateities vakcinoms? Kodėl mums jų reikia? Lyg dar nežinotume, kas atsitinka po jų? Tai bauginantis dalykas. Pasaulis priešinasi labiau, nei šie žmonės gali fantazuoti. Pagaliau žmonės suprato, kad kalbama ne apie COVID ar klimatą. Tai tik įrankiai, kuriais šie žmonės siekia priversti jus stoti į eilę, kad darytumėte tai, ką jie sako. Pasiklausykite patys ir suprasite.

   T. Beiras kalba:
   ”Manau, kad dabar yra didžiulis postūmis kurti nacionalinę skaitmeninę infrastruktūrą. Skaitmeninimas sveikatos priežiūros srityje, yra vienas iš didžiųjų pokyčių. Turime padėti šalims kurti nacionalinę skaitmeninę infrastruktūrą, kuri bus reikalinga šioms naujoms vakcinomis. Galiausiai, taip pat reikia parodyti žmonėms ir politinei vadovybei, kad priėmus šias priemones, galima teigiamai paveikti savo sveikatos priežiūros sistemą, nes jų poveikis viršija bet kokios konkrečios ligos ar pandemijos poveikį.”

   Pasaulio ekonomikos forumas - tai kultas. Jūs skaitėte apie jo vadovą Klausą Švabą. Tai globalistai. Tai žmonės, kurie nori, kad valgytumėte vabalus, atsisakytumėte mėsos ir panaikintumėte galimybę turėti ką nors nuosavo. Bet jumis bus pasirūpinta ir būsite labai, labai laimingi. Jie stumia komunizmą, padaugintą dešimt kartų. Tai beprotybė. Mes leidžiame jiems išsisukti nuo atsakomybės. Tai vieni galingiausių pasaulio žmonių. Jie skuba į Davosą su tūkstančiais privačių lėktuvų, kurių anglies dvideginio pėdsakas toks, kokio niekas neįsivaizduoja, ir tuo pat metu pamokslauja jums kaip naudotis dujine virykle ar automobiliu. Tai didžiausi pasaulio teršėjai, nurodinėjantys jums kaip turėtumėte gyventi, tačiau jie mano, kad taip gyventi privalote tik jūs, nes jie yra pakankamai galingi ir jiems nereikia laikytis šių dalykų. Mano nuomone, šie žmonės yra absoliutus blogis ir mes nenorime, kad jie turėtų jūsų skaitmeninius įrašus. Nenorime, kad jie implantuotų mums lustus. Nenorime, kad jie galėtų panaudoti savo socialinio kredito balus, kurie nėra pagrįsti faktais. Klausas Švabas ar jo bendražygiai darys ir sakys viską, kad tik išjungtų jūsų automobilį ar elektrą. Po velnių, jie net ketina į jus dėti lustus. Į jūsų kūną. Žinau, kad tai skamba labai distopiškai. Tai labai, labai distopiška, išskyrus tuos atvejus, kai pažvelgiame į tai, kas iš tikrųjų dabar vyksta. Viskas, apie ką kažkada kalbėjome, Naujoji pasaulio tvarka, tada atrodė kaip dar viena sąmokslo teorija. Viskas buvo sąmokslo teorija, kol po kelių mėnesių paaiškėjo, kad tai yra 100% tiesa. Kam mums reikalinga skaitmeninė infrastruktūra su šiomis naujomis mRNA vakcinomis? Jų pagalba, jie ketina įpareigoti kontroliuoti jūsų judėjimą. Jei atsisakysite tų vakcinų, jie jus uždarys. Jei tai būčiau jums pasakęs prieš kelerius metus, jūs atsakytumėte, kad tai beprotybė. Kaip jie elgiasi, ką jie mums liepia vartoti, ką jie patys daro. Tai tikra veidmainystė. Mes nesame komunistinė Kinija ir neketiname to toleruoti. Jau gana. Nustokite suteikti šiems žmonėms pasitikėjimą. Nustokite jiems teikti valdžią. O kai jie bandys ją paimti, įsitikinkite, kad juos atpažįstate ir jų neremiate.”

   Skaityti komentarus

   Lin 2023 08 06 06:59

   Reikia tik melstis kad Trumpas vėl taptų prezidentu, nes tik jis pajėgus sustabdyti šias Davoso beprotybes.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai