°C
   2020 12 02 Trečiadienis

   Jon Taffer iš „Bar Rescue” – D. Trump’as kalbėjo su manimi apie restoranų išsaugojimą, jokio atsako šia tema iš J. Biden’o

   Nuotrauka: Isaac Brekken

   Autorius: minfo.lt informacija
   2020-11-22 11:00:00

   Trečiadienį Jon Taffer, realybės šou laidos Bar Rescue vedėjas, pokalbio su Breitbart News Daily vedėju Alex Marlow metu pasakė, kad jis ėmė interviu iš prezidento Donald’o Trump’o kelios dienos iki rinkimų. Šio interviu metu jis aptarė valdžios planuojamas strategijas, sudarytas atsižvelgus į dėl visuotinio karantino patirtą ekonominę žalą ir siekiant pagelbėti paslaugų ir restoranų sektoriui. J. Taffer pridūrė, kad Joe Biden’o kampanija neatsakė į jo prašymus susitikti interviu.

   „Aš ėmiau interviu iš prezidento Trump’o likus šešioms dienoms iki rinkimų”, - prisiminė Taffer. „Ir man pavyko praleisti 20 minučių bendraujant su juo. Mano klausimai jam buvo orientuoti į paslaugų sferą, aš jo klausiau, kokių programų ir planų, jo nuomone, reikėjo šiai sferai”.

   Taffer pabrėžė Trump’o turimą profesionalią patirtį paslaugų sferoje, ypač atsižvelgiant į prezidento vardinę prašmatniųjų viešbučių kompaniją. Jis apibūdino Trump’ą kaip „paslaugų industrijos žmogų”, taip pat paminėdamas Trump’o organizacijos kazino ir barus.

   Tuo tarpu Biden’o komanda neatsakė į Taffer prašymus susitikti interviu.

   „Su Trump’u mes aptarėme keturias pagrindines programas, tačiau iš Biden’o nesulaukiau jokio atsakymo”, - dalinosi Taffer. „Mes prašėme tokio paties interviu iš Bideno komandos, darkart, kai buvo likusios šešios dienos iki rinkimų”.


   Taffer apibūdino Trump’o pasiūlymus kaip suteikiančius viltį ir palengvėjimą paslaugų ir restoranų sferoms.

   „Tie keturi pasiūlymai, kuriuos pateikė prezidentas atrodo labai galingi – ir aš žinau, kad vienas iš jų nebus priimtas naujosios valdžios. Pirmasis iš jų buvo atlyginimo apsaugos programa – jis buvo suplanuotas kaip ir praėjusį kartą, tačiau jis norėjo papildomai pasiūlyti šešių mėnesių paskolų mokėjimo palengvinimą”, - pažymėjo Taffer. „Tai yra didžiulis dalykas. Antras didelis dalykas buvo vietinių kelionių iniciatyva, kas yra labai svarbus dalykas tokioms vietoms, kurios yra kelionės paskirties vietos ir kurioms išlaikyti reikalingi pilni lėktuvai keliautojų, kaip Las Vegas ir Majamis”.

   Taffer tęsė toliau - „Trečiasis didelis pasiūlymas buvo itin svarbus ir aš bijau, kad jis nebus įvykdytas, jei vadovybė keisis. Prezidentas Trump’as buvo rimtai nusiteikęs sugrąžinti valdžios taikomas nuolaidas verslo pietums, kas buvo panaikinta prieš maždaug 18 metų ir to panaikinimas smarkiai paveikė industriją”.


   „Ketvirtasis buvo išplėsti galimybę gauti darbuotojų išlaikymo mokesčių kreditą.

   Šie keturi dalykai tikrai padėtų šioms industrijoms atsitiesti, kadangi perkamosios galios paritetas (angl. PPP) padėtų pasirūpinti praeities skolomis. Verslo pietų nuolaidų sugrąžinimas būtu puikus pajamų padidinimo būdas. Išlaikymo aktas (atlyginimo apsaugos programa) yra būtinas, kaip ir vietinių kelionių iniciatyva. Tai buvo keturi didieji pasiūlymai, kuriuos interviu metu man pristatė prezidentas Trump’as”.

   Taffer išreiškė savo liūdesį dėl žiniasklaidos ir politinės sferos atstovų fokusavimosi į poreikį pratęsti karantiną, šiems neapmąstant, kad verslai kenčia ir jiems reikalinga parama.

   „Kas neramina mane, tai yra tai, kad Trump’as interviu metu (tai buvo šešios dienos iki rinkimų) kalbėjo, jog jo nuomone šie pasiūlymai galėtų būti įgyvendinti jau po rinkimų, nelaukiant inoguracijos”, - pabrėžė Taffer. „Bet štai mes dabar matome – rinkimai jau yra pasibaigę, tačiau negirdėti jokių kalbų apie visiškai jokias pagalbos priemones. O tai tikrai labai neraminantis dalykas. Visos kalbos yra vien apie karantiną. Ir nei žodžio apie palengvinančias priemones”.


   Pasiūlymai pratęsti karantiną yra gąsdinantys restoranų ir barų savininkus, dalinosi savo mintimis Taffer.

   „Ši industrija yra prislėgta minties apie pratęstą karantiną”, - kalbėjo Taffer. „Ši mintis yra baisi visiems. Daugelis yra nesumokėję nuomos už šešis, septynis mėnesius, surenkantys vos 25% ar, geriausiu atveju, 50% įprastai gaunamų pajamų. Jie neišgali susimokėti nuomos. Visi yra paskendę skolose ir pandemijos metu nebuvo šancų grąžinti skolas, tačiau bent jau buvo galimybė save išsilaikyti. Jei mes nesugebėsime išsilaikyti, tai bus labai sunku išsaugoti verslus”.

   Taffer taip pat pabrėžė, kad restoranai susidūrė su sunkumais ieškodami darbuotojų prieš pat koronaviruso protrūkį, nes nedarbo lygis buvo labai sumažėjęs.

   „Maždaug prieš dvejus metus, Trump’o valdymo laikotarpiu, kai nedarbo lygis buvo toks mažas, kad restoranai negalėjo rasti darbuotojų. Restoranų industrijos didžiausia problema buvo sunkumai ieškant darbuotojų. Todėl nebuvo įmanoma surinkti pakankamai virtuvės darbuotojų”, - teigė Taffer.


   Kaip realybės šou Bar Rescue vedėjas, Taffer lankosi baruose, kuriems sunkiai sekasi ir stengiasi pateikti patarimų kaip persiorganizuoti, kad pavyktų padidinti jų pelningumą. Šios laidos tinklalapyje yra skelbiama jų idėja:

   Veteranas naktinio gyvenimo ekspertas Jon Taffer imasi misijos išgelbėti barus, kuriems gręsia bankrotas. Turėdamas daugiau nei 30 metų patirties, Jon įgalina barų savininkus atsikratyti saugumo ir sveikatos reikalavimų pažeidimų, prastų darbuotojų ir blogo įvaizdžio, bandydamas bankrutuojančius barus paversti pelningais verslais.

    

   Skaityti komentarus