°C
   2020 12 03 Ketvirtadienis

   Jon Voight sumenkino J. Biden‘ą teigdamas, kad D. Trump tikrai laimės rinkimus

   Nuotrauka: bt.com nuotr.

   2020-10-19 08:00:00

   Jon Voight penktadienį pasidalijo aistringu vaizdo įrašu, kuriame jis pareiškė palaikantis prezidentą Trump‘ą ir tuo pačiu sumenkino buvusį viceprezidentą Joe Biden'ą.

   Dviejų minučių vaizdo įraše, paskelbtame savo „Twitter“ paskyroje, Voight fotografuoja ir teigia, kad visa kairiųjų programa yra paremta melu.

   „Biden‘as yra blogis“, - į kamerą teigia sako 81 metų aktorius. „D.Trumpas turi laimėti rinkimus – esu tuo tikras. Jis sugrąžins žmonių pasitikėjimą. Šie kairieji nėra skirti Amerikos žmonėms. Tai didžiausias dangstymas, kuris kada nors yra buvęs".

   Voight teigė, kad Biden‘o planas yra sugrąžinti buvusio prezidento Barack'o Obam'os politiką, kuri, pasak Voight‘o, „susilpnino Ameriką“.

   „Mes negalime leisti, kad tai pasikartotų. Kairieji veikė apgaule ir melavo Amerikos žmonėms. Jie atėmė iš jos galimybę valdyti ir parėmė tautos ekonomiką. Prašykime, kad Dievas padėtų atsikratyti šio siaubo ir sugrąžinkime Laisvės statulą į tą vietą, kurioje kadaise ji išdidžiai stovėjo“, - tęsė Voight.

   Visame vaizdo įraše matyti, kaip Akademijos premijos laureatas savo ranką laiko ant širdies ir pridūrė, kad Dievas „nugalės apgaulę“.

   „Aš jus užtikrinu, kad Jėzus su Moze siųs savo malones ir padės priimti teisingą sprendimą. Mūsų laisvųjų žemė sulaužys tas melo grandines. Mano Dievo vaikai, jūsų vienintelė viltis yra pamatyti šią didybę. Jūs turite balsuoti už JAV prezidentą, Donaldą J. Trumpą.“

   Voight Trump‘ą pavadino „vientisumo pavyzdžiu“, žmogumi, kovojančiu už Amerikos piliečius ir šalies gerovę.

   „Jis myli šią šalį, kaip ir jūs“, - pridūrė Voightas. „Neleiskite klastai manipuliuoti savimi, nes mums reikia tiesos. Nemirškite, kad patys leidote šiam melui išsikeroti. Šį melą reikia sunaikinti.“

   Voight konkrečiai nenurodė, su kuria Biden‘o politikos dalimi jis nesutinka, tačiau savo vaizdo įraše pareiškimą išdėstė teiginiu, kad demokratai „nuvers jus su savo melu ir sunaikins Ameriką“.

   Baigdamas jis sakė: „Melskimės visi ir tegul Dievas suteikia mums jėgų. Ar galime savo rankose laikyti Dievo tiesos ugnį ir melstis už taiką pasaulyje? Viskas tik tam, kad tiesa Ameriką atvestų laisvės, tiesos keliu ir būtų galima išdidžiai mojuoti vėliava sveikinant mūsų pasididžiavimą, prezidentą Donald‘ą Trump‘ą. Dieve, laimink mus.“

   Tai nėra pirmas kartas, kai Voight viešai palaiko D.Trumpą. Dar gegužę aktorius savo „Twitter“ paskyroje pasidalijo panašia vaizdo žinute tam, kad pagirtų D.Trump‘ą už tai, kaip jis tvarkėsi su koronaviruso pandemija, pavadindamas jį „tikru patriotu“.

   Pernai lapkritį Voight tapo pirmuoju prestižinio nacionalinio meno medalio laimėtoju po to, kai D.Trump‘as pradėjo eiti savo pareigas.

   Skaityti komentarus