°C
   2021 03 07 Sekmadienis

   Ką gali reikšti paveikslas, kuriame G. W. Bushas žaidžia lėktuvėliais prie žaislinių bokštų?

   Nuotrauka: dailymail.co.uk/Petrina Ryan-Kleid

   2021-01-22 17:00:00

   2019 m. suėmus pedofilą milijardierių Jeffrey’į Epsteiną, jo name buvo rasta keistų paveikslų, tarp kurių bene labiausiai išsiskyrė du: viename jų vaizduojamas buvęs JAV prezidentas Billas Clintonas (su suknele ir aukštakulniais), kitame – buvęs JAV prezidentas George’as W. Bushas, žaidžiantis lėktuvėliais prie žaislinių bokštų dvynių.

   Abu šiuos paveikslus nutapė dailininkė Petrina Ryan-Kleid. G. W. Busho paveikslas sukėlė daug spėlionių, susijusių su Rugsėjo vienuoliktosios įvykiais Amerikoje 2001-aisiais, juolab kad J. Epsteino įtaka šio pasaulio galingiesiems nebuvo paslaptis. P. Ryan-Kleid paveikslo „Karo žaidimai“, kuriame vaizduojamas G.W. Bushas, veiksmas vyksta Baltuosiuose rūmuose. Ar gali būti, jog šis paveikslas reiškia, kad tuometinis JAV prezidentas manipuliavo Rugsėjo vienuoliktosios įvykiais, idant galėtų įvesti armiją į Iraką? Dailininkė minėtus du paveikslus nutapė dar 2012 m., kai baiginėjo studijas Niujorko menų akademijoje. Paveikslai buvo rodomi „Tribeca Ball“ šventėje, kuri sutraukia daug įžymybių, joje paveikslą su G. W. Bushu, kaip vėliau paaiškėjo, nupirko J. Epsteinas.

   Kas toks iš tikrųjų buvo J. Epsteinas? Yra pagrindo manyti (jei nekreipsime dėmesio į sisteminę žiniasklaidą ir „Netflix“), kad jo darbas buvo, naudojantis jaunomis moterimis, verbuoti aukšto rango politikus ir kitus šio pasaulio galinguosius. Jie J. Epsteino privačioje saloje Karibų jūroje buvusioje viloje buvo filmuojami, fotografuojami galimam kompromatui.

   Interviu Zevui Shalevui, anksčiau dirbusiam „CBS News“, buvęs Izraelio karinės žvalgybos „Aman“ pareigūnas Ari Ben-Menashe pasakojo, kad jam teko bendrauti su J. Epsteinu ir jo bendrininke Ghislaine Maxwell praėjusio šimtmečio devintajame dešimtmetyje. Jo teigimu, abu šie asmenys tuo metu jau dirbo Izraelio žvalgybai. Pasak A. Ben-Menashe, J. Epsteinas buvo ne tik pedofilas, užsiėmęs prekyba nepilnamečiais, bet ir žvalgybos agentas. Neatsitiktinai per pastaruosius dešimtmečius JAV suimta daugybė kariškių, tarp jų – šimtai Pentagono darbuotojų, susijusių su vaikų pornografija.

   Savo interviu Anneke Lucas, kuri buvo išnaudojama pedofilų tinklo Belgijoje nuo šešerių metų, taip pat pasakoja ne apie paprastus nusikaltėlius, bet apie tuos, kurie save vadina ar kitų yra vadinami „elitu“.

   Šaltinis


   Skaityti komentarus