°C
   2021 10 23 Šeštadienis

   Kaip kovoti su technokratų tironija? Kreipimasis į Joe Bideną

   Nuotrauka: technocracy.news

   2021-09-24 11:00:00

   „Technocracy Now“ (TN) paskelbė karą technokratams dar 2018-aisiais, bet mažai kas į tai sureagavo. Dabar, pandemijos tironijai įsisiautėjus, daug kas suvokia, kad, norime to ar nenorime, privalome su ja kovoti. 

   TN mano, kad minėta kova su technokratais turi vykti vietiniu lygmeniu, ginant bendruomenes, miestelius, miestus, apygardas, valstijas.

   Tokie globalistai kaip Pasaulio ekonomikos forumas nori sukelti chaosą, kad įvykdytų savo globalistinius „Reset“ planus, tačiau jie nenori, kad tai virstų revoliucija, antraip nieko nebegalės kontroliuoti. Masinis organizuotas pasipriešinimas juos galėtų nustebinti. Naujas karas – jau prie mūsų durų, tad turime vieną iš dviejų pasirinkimų: kovoti arba būti pavergtiems. Trečio kelio arba atsitraukimo nėra.

   Joe Bideno neseniai paskelbtas vakcinų mandatas – pirmas žingsnis į dviejų dalių visuomenę, kurioje nevakcinuotieji yra išmetami lauk iš ekonomikos. Kas toliau? Prievartinis skiepijimas, nes gresia baudos ir įkalinimas, turto konfiskacija, o gal net vakcinacija prie smilkinio pridėjus ginklą?

   Orveliška vakcinų pasų era JAV jau prasidėjo. Tai, ką daro J. Bidenas, yra rimtas Konstitucijos ir Teisių bilio pažeidimas. Žmonės tampa jūrų kiaulytėmis, skirtomis eksperimentams.

   Iš tikro mirtingumas nuo kovido yra visai nedidelis – net oficialiai jis tesiekia 0,26 proc. 17 procentų ligonių lovų užima kovido pacientai. Vakcinos – eksperimentinės, nes tikroms reikia 10-15 metų. Izraelyje nustatyta, kad vakcinuoti žmonės yra 13-27 kartų labiau linkę sirgti kovidu. Štai kokia situacija.

   Bet vakcinų mandatas – ne įstatymas, tad kodėl mums tiesiog neimti jo ignoruoti?

   Jei J. Bidenas ir globalistai ir toliau vykdys medicininę tironiją, bus siūlymų kai kurioms valstijoms atsiskirti. Tai artėja. Joe, mes nepaklusime, to nebus, priprask. Tesi globalistų valdoma lėlė. Mes – taikūs žmonės ir vis dar toleruojame tave. Bet tai nėra silpnumas. Jei kovosi prieš mus, pasigailėsi, nes duosime rimtą atkirtį, kurio jau seniai reikia tau ir tavo elitiniams draugams. Pažadame.

   Šaltinis 

   Skaityti komentarus