°C
   2020 08 05 Trečiadienis

   Kameroje nusižudė milijonierius Jeffrey Epstein

   Nuotrauka: Forbes nuotr.

   2019-08-11 08:00:00

   Jeffrey Epstein, galingas milijonierius, kuris palaiko glaudžius ryšius su pasaulio elitu, penktadienį nusižudė Žemutiniame Manhatene esančioje kameroje, pranešė trys pareigūnai. Kol kas visos detalės nėra aiškios, tad detalesnė informacija nebuvo paskelbta. 

   J. Epstein buvo 66 metų ir turėjo  2020 metais dalyvauti teisme dėl kaltinimų seksualiai išnaudojus tuzinus jaunų mergaičių Niujorke bei Floridoje. Jei sekėte J. Epstein istoriją, tuomet žinote, kad jis turėjo privatų lėktuvą, vadinamą “Lolita Express”, kuris skraidindavo galingus elito asmenis į Lolitos salą. 

   Įtariama, jog saloje jis laikė daug nepilnamečių merginų, kurias elitas galėdavo seksualiai išnaudoti. Skrydžių dokumentai patvirtina daugybę žmonių vardų, kurie reguliariai lankydavosi saloje, tarp jų ir Bilas Klintonas. 

   J. Epstein savižudybė - tai tik viena dėlionės detalė, kol kas galime tik spėti, ką jis norėjo nuslėpti. 

   Refleksija 

   Jei sekėte J. Epstein istoriją, tuomet greičiausiai pagalvojote, kad kas nors kėsinsis jį nužudyti, kai jis buvo suimtas. Juk ši istorija liečia ne tik J. Epstein. 

   Tad galime tik spėlioti, ar J. Epstein iš tikrųjų nusižudė, ar buvo nužudytas? Daugiau detalių turėtų paaiškėti ateityje, tačiau dar neskubėkite šio įvykio vadinti žmogžudyste, kol dar trūksta įrodymų, prisiminkite, jog tokios aplinkybės atmerkia visuomenės akis. Kuo ramesni ir objektyvesni gebėsime išlikti, kol vystysis tokios istorijos, tuo daugiau žmonių pabus ir suvoks, kas iš tiesų vyksta pasaulyje. 

   Kelis kartus giliai įkvėpkite, nusiraminkite ir tik tuomet dalinkitės, kalbėkite, analizuokite šiuos įvykius. Šiame “sąmokslo” judėjime nėra vietos emociniam nestabilumui, dabar kaip niekad svarbu išlikti šaltų nervų. 

   Skaityti komentarus