°C
   2023 01 27 Penktadienis

   Kas laukia dolerio artimiausioje ateityje?

   Nuotrauka: Pixabay.com nuotr.

   Autorius: Telegram kanalas LTU TheGreatAwakening
   2023-01-20 13:00:00

   JAV doleris dešimtmečius buvo laikomas galingiausia ir stabiliausia nacionaline valiuta planetoje, tačiau dabar ši hegemonija baigiasi.

   Kai priimsite baisius sprendimus, galiausiai jus užklups pasekmės. Tai galioja ir pavieniams asmenims, ir ištisoms valstybėms. Turėti numatytąją pasaulio rezervinę valiutą buvo didelė palaima Amerikos elitui, nes tai leido jiems mėgautis nepelnytu gyvenimo lygiu. Keista, bet dabar jie nusprendė jį visiškai sunaikinti. Šiame etape infliacijos lygis jau nekontroliuojamas, o ekspertai brėžia labai niūrią dolerio ateitį. Nereikia būti genijais, kad suprastume, kodėl JAV šiuo metu kyla tokia infliacijos problema: pinigų pasiūla pakilo iki anksčiau neįsivaizduojamo lygio, o tai sukels didžiulę katastrofą artimiausioje ateityje.

   Dolerio stabilumas sparčiai griūva, todėl paprastų amerikiečių pragyvenimo lygis katastrofiškai krenta. Vis brangstant energijai ir maistui, pradedame matyti plačiai paplitusius pilietinius neramumus įvairiose pasaulio vietose. Desperatiškai bandydamas suvaldyti infliaciją JAV, Federalinis rezervų bankas agresyviai kelia palūkanų normas. Visame pasaulyje energetika ir maisto produktai parduodami JAV doleriais. Kai JAV palūkanų normos kyla, doleris turi tendenciją kilti kitų pasaulio valiutų atžvilgiu, o tai gerokai apsunkina ekonomikos maisto grandinės apačioje esančius asmenis.

   Atrodo, kad Fed yra apsėstas netikro bandymo sutramdyti infliaciją JAV, tačiau iš tikrųjų jie eksportuoja didžiulę infliacijos sumą į likusį pasaulį. Maistas ir energija taps daug brangesni visoje planetoje. O kadangi didžioji dalis neturtingų šalių skolų yra išreikšta doleriais, JAV patirs precedento neturinčią pasaulinę skolų krizę. Atsižvelgiant į tai, kad Jungtinės Valstijos grimzta į recesiją, būtų absoliuti beprotybė, jei FED tai padarytų, tačiau faktas lieka faktu, kad prasidėjo dolerio savęs naikinimo procesas ir visas pasaulis ilgai kentės nuo kažkieno kvailumo.

   Šaltinis

   Skaityti komentarus

   Huh 2023 26 01 09:07

   Ne amerikieciai nusprende suzlugdyt doleri, o zydai. Kaip Rabinas sake, mes atejom i amerika, pazaidem, kitas musu tikslas - kinija. Todel valdydami visus finansus, jie daro ka nori. Beto, taippat, nekencia baltuju rases. Nekeista, kad kaip ziurkes naikina.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai