°C
   2021 05 09 Sekmadienis

   Kinija dar 2016 metais sukurtame animaciniame filme amerikiečiams pristatė idėją apie mirtiną virusą, kaukes ir gyvenimą gelbėjančią vakciną

   Nuotrauka: technocracy.news

   2021-04-10 11:00:00

   Jau tirta, kaip į JAV mokyklas infiltravosi „konsultantų“ armija, siekusi indokrinuoti jaunimą. Tačiau vaikai ir jaunuoliai pirmiausia dabar indoktrinuojami Holivudo. Štai animacinis filmas „Ežiai“ („Hedgehogs“), sukurtas kartu su Kinijos prodiuseriais, dar prieš penkerius metus „išpranašavo“ pandemiją.

   2016 metais sukurtas ir 2017 metais pasirodęs animacinis filmas „Ežiai“, skirtas vaikams ir šeimai, atrodo nekaltas iš pažiūros, tačiau jame kalbama apie kvėpavimo takus veikiantį virusą ir kaukėtus gyventojas, gyvenančius baimėje. Ar tai buvo vaikų programavimas, ruošimas naujam gyvenimui, kuris atėjo 2020 metais? Pažiūrėkite filmo pristatymą ir spręskite patys. Filmuke vaizduojama tai, kas tapo realybe koronaviruso pandemijos metu. Filmo pabaigoje kalbama apie stebuklingą, vakciną, kuri visus išgelbėja nuo viruso. 

   Šiuo metu, kai kuriami vakcinų pasai, šis filmukas itin aktualus. Propaganda išties veikia žmones: net 44 procentai amerikiečių palaiko vakcinų pasų idėją. Šie pasai sukurtų naują kastų sistemą. Tai būtų dar vienos globalistų elito svajonės išsipildymas.   

   Juk propagandistai žmonėms nesako, kad 99,7 procentai tų, kurie pasigauna koronavirusą, išgyvena ir kad yra plačiai prieinamas gydymas nuo šio viruso. Jie uždarinėja smulkiuosius verslus, bažnyčias, atskyrinėja žmones nuo jų draugų ir šeimų. Net gana liberali rašytoja Naomi Wolf tai, kas dabar vyksta, pavadino „žmogaus laisvės Vakaruose pabaiga“.

   Jei vaikai 2017-2018 metais matė „Ežius“, jiems jau gali normaliai atrodyti kaukių dėvėjimas bei vakcinavimasis. Tokie filmai tik įrodo, kad vyriausybės reakcija į pandemiją yra nuspėjama.

   „Big Tech“ aktyviai propaguoja masinį skiepijimą. Arogantiškas elitas jau bandė mus suskaldyti dėl rasės, lyties ir religijos, o dabar nori tai padaryti vakcinomis ir privačia informacija apie mūsų sveikatą. Tai prieštarauja Konstitucijai. Tačiau, deja, tai neprieštarauja Naujajai pasaulio tvarkai.

   Šaltinis

   Skaityti komentarus

   Gytis 2021 11 04 09:55

   Buvo planuojama 2016 m tai kas vyksta dabar, dėl prezidento rinkimų JAV, laimejus juos 2016 Trumpui, nuspręsta atidėti 2020.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai