°C
   2020 06 04 Ketvirtadienis

   Knygų apie vakcinų industriją autorė rasta negyva

   Nuotrauka: Trendolizer nuotr.

   2019-12-01 08:00:00

   Šiuo metu mūsų suvokimo lygis turi būti kaip niekad aukštas, o mūsų pasakojamos istorijos turi būti pagrįstos patikimais faktais. Neseniai internete pasirodžiusi istorija apie romanistės Jennifer Jaynes mirtį, buvo apsupta spėlionių, o ne patikrintų faktų. Vis dėlto jos mirtis kelia daug klausimų, kuriuos verta užduoti, kai tik įsigilinsime į tai, kas jau yra žinoma.

   Pradėkime nuo internete pasirodžiusio nekrologo, kurį, kaip teigiama, paskelbė jos tėvai:

   Jennifer Jaynes, 47 metai, laidotuvės numatomos 11:00 val., šeštadienį, 2019 m. lapkričio 30 d., Caudle-Rutledge-Daugherty laidojimo namų koplyčioje Lindale, Teksase, kartu su klebonu Davidu Hickey. Jennifer mirė 2019 m. lapkričio 25 d., pirmadienį. Ji gimė 1972 m. spalio 30 d. Minote, Šiaurės Dakotoje. Jennifer kilo iš Los Andželo, Kalifornijos, tačiau pastaruosius 9 metus gyveno Hideaway mieste. Ji buvo žinoma autorė, išleidusi 7 knygas, viena jų „USA Today“ buvo paskelbta bestseleriu, o „Amazon“ platformoje užėmė pirmąją vietą. 

   Kol kas internete nėra jokio oficialaus paaiškinimo, kaip ji mirė. Natūralu, kad oficialus šeimos ar valdžios atstovų pareiškimas neišėjo, todėl žmonės ėmė spėlioti, žinodami kitas jos gyvenimo aplinkybes, kurias pateiksime čia. 

   Socialinių tinklų spekuliacijos 

   Įvairios diskusijose forumuose ir straipsniai skelbė, jog Jennifer nusižudė, tačiau jos galvoje buvo rastos dvi kulkų žaizdos. Vis dėlto panašu, kad didžioji dauguma diskusijų kilo iš žemiau pateikto „Facebook“ įrašo. 


   Nors atrodo, kad šis įrašas Jennifer mirtį susieja su daugeliu kitų pastaruoju metu įvykusių įtartinų savižudybių, dar kartą atkreipkite dėmesį, kad mirties priežastis nebuvo nustatyta ar paskelbta. Nepaisant to, viena moteris, kuri sako, kad yra Jennifer draugė, tvirtai įsitikinusi, kad, jos manymu, Jennifer buvo nužudyta dėl jos naujausio romano, kuris atskleidžia visą tiesą apie korupciją skiepų pramonėje.

   Vėliau viena iš komentatorių pranešė Adrianai, kad Jennifer vyras sklindančias teorijas apie jos mirties priežastį pavadino gandais ir paprašė, kad žmonės liautųsi juos skleisti. Adriana atsakė, kad ji pašalino tai iš savo pagrindinio įrašo, tačiau savo nuomonės nepakeitė: „Aš tikiu, kad ji buvo nužudyta. Ji buvo tokia laiminga, mylinti ir klestinti “.

   „Malice“

   Naujausias Jennifer romanas „Malice“, išleistas maždaug prieš metus, be abejo, paskatino ją įsigilinti į vakcinų pramonę ir galbūt pasikalbėti su informatoriais apie viešai neatskleidžiamą informaciją. Čia yra knygos iš „Goodreads“ ir „Review Bee“ apžvalgų aprašymas:

   “Malice” yra medicininis trileris, besisukantis aplink daktarą Danielį Wintersą, kuris įveikė priklausomybę nuo alkoholio, kad taptų gerbiamu pediatru. Viskas jo naujame gyvenime klostėsi gerai, kol nebuvo pristatyta nauja vakcina „Respira“, kuri nusiaubė pediatrijos pasaulį. „Respira“ skirta apsaugoti nuo peršalimo, gripo ir kitų vaikiškų ligų. Danieliaus viršininkas tvirtai įsitikinęs, kad „Respira“ yra stebuklingas vaistas, kuris tėvams bus tarsi išganinga malonė.

   Tačiau vis daugiau gydytojų, skiriančių„Respira“, pastebėjo, kad vis daugiau vaikų patiria šalutinį poveikį. Kai įrodymų padaugėjo, Danielius Wintersas ima abejoti dėl vakcinos saugumo ir turi priimti svarbų sprendimą. Danielius žinojo apie kolegą pediatrą ir jo šeimą, kurie buvo rasti paskersti savo namuose, o kitas gydytojas buvo nužudytas. Kyla didelis įtarimas, kad toks likimas gali ištikti ir jį, jei jis klausysis širdies balso. 

   „Malice“, pateikia tvirtus argumentus nukreiptus prieš skiepus “ir verčia skaitytoją plačiau pasidomėti apie didžiąsias farmacijos kompanijas.

   Nepriklausomai nuo to, ar paaiškės kokia nors oficiali informacija, kuri padės suvokti, kas iš tiesų įvyko ir sustabdys internete plintančias spekuliacijas apie Jennifer Jaynes mirtį. Dėl akivaizdaus knygos pasisakymo prieš didžiąsias farmacines kompanijas, protas natūraliai prisimena praeities tragedijas, kai holistinės medicinos praktikantai per trumpą laikotarpį buvo paslaptingai nužudyti. Pastebimos prieštaringos sąsajos kyla į paviršių. Tikimės, kad netrukus paaiškės visa tiesa.

   Nota Bene 

   Svarbu įsitikinti istorijos faktų tikrumu, tačiau taip pat svarbu įsiklausyti, ką sako intuicija, kai ji signalizuoja, kad kažkas ne taip. Nereikia daryti išvadų, bet be abejo, yra priežasčių ir toliau domėtis įvykiu ir jo aplinkybėmis, kad galėtume suprasti, kas iš tiesų vyksta pasaulyje, kai toks paslapties šydas dengia istoriją. 

   Skaityti komentarus

   Virginija 2019 04 12 02:53

   Visi pažiūrėk ir dokumentinį filmą PO SKIEPO

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai