°C
   2023 05 29 Pirmadienis

   Kodėl pozityvi kariuomenė visame pasaulyje nesiima veiksmų?

   Nuotrauka: Pixabay.com nuotr.

   Autorius: Telegram kanalas Atsibudimas
   2023-03-29 09:00:00

   Daugelis žmonių laukia momento, kai baigsis ši netvarka planetoje. Ir kadangi pozityvių karinių „baltųjų skrybėlių“ egzistavimas buvo žinomas jau seniai, daugelis klausia, kodėl pozityvi kariuomenė visame pasaulyje nesiima veiksmų? Pasipriešinimo judėjimas paaiškino:

   „Pažangios technologijos, kurias turi neigiamos karinės grupuotės, yra daug pažangesnės ir daug egzotiškesnės nei branduolinės bombos. Branduolinės bombos nėra problema, Pasipriešinimas gali jas sunaikinti per 15 minučių. Problema slypi egzotiškesnėse technologijose, čia galime prisiliesti prie Slaptosios kosmoso programos ir įvairių ateivių kosmoso frakcijų. Daug kas vyksta užkulisiuose, yra nedidelė grupė, labai pavojinga grupė, kuri turi šiuos egzotiškus ginklus, ir yra labai maža žmonių grupė, kuri gali susitvarkyti su tokiais dalykais. Jie gali susidoroti, pavyzdžiui, su plazminėmis bombomis ir panašiais dalykais. Čia, planetoje, turime konfrontaciją, kuri yra labai pažangių technologijų rezultatas.

   Yra gerų žmonių, kurie tiksliai žino, kas vyksta, ir išsprendžia šią problemą, tačiau problema ta, kad planetų karas yra galaktikos karo tarp šviesos ir tamsos atspindys, kuris yra senovės konfliktas, besitęsiantis milijonus metų. Ir dabar pagaliau išspręsta. Tai tarpplanetinis konfliktas, vykstantis fizinėje plotmėje. Apie tai žiniasklaida neskelbia, jis slepiamas, tačiau tai yra tikra ir paliečia kiekvieną šios planetos žmogų. Ir galiausiai sąmonės ir dvasingumo būsena (kai protas vyrauja prieš materiją) nuginkluotų šią technologiją. Mums svarbu vykdyti kolektyvines meditacijas, kad planetoje sukurtume sąmonės rezonanso lauką, kuris palaikytų Šviesos jėgų veiksmus ir jų pažangias technologijas siekiant nusiginkluoti. Mes formuojame tikrovę šioje planetoje ir turime galių mums padėti tiek virš planetos, tiek po planeta."

   Šaltinis

   Skaityti komentarus