°C
   2021 06 14 Pirmadienis

   Kongresmenas Ronas Paulas: Ar įvyks Bideno ir Putino susitikimas?

   Nuotrauka: studentsforliberty.org

   2021-06-09 17:00:00

   JAV Kongreso Atstovų rūmų Teksaso atstovas, Respublikonų partijos narys, kandidatas 2008 m. JAV prezidento rinkimuose Ronas Paulas teigia abejojantis, kad Ženevoje šį mėnesį įvyks Vladimiro Putino ir Joe Bideno susitikimas. 

   J. Bideno administracija, skirtingai nei Donaldo Trumpo, nesišaipo iš NATO, nespjauna į tarptautines klimato sutartis ir neketina išvesti karių iš Artimųjų Rytų valstybių. Atrodytų, šalį valdo tikri ekspertai.

   Tačiau J. Bidenas viską sujaukė vienu savo posakiu viename interviu, kuriame pareiškė, kad V. Putinas yra žmogžudys be sielos. Taigi J. Bidenui dabar nelengvos dienos. Ką tik paaiškėjo, kad Baracko Obamos ir J. Bideno administracija nuolat nelegaliai šnipinėjo savo sąjungininkes Europoje. Nors Vokietija ir Prancūzija visąlaik buvo ištikimi JAV šuniukai, ši naujiena privertė šias šalis griežtai kritikuoti Vašingtoną.

   Rusija nuolat be jokių įrodymų buvo kaltinama, kad kišasi į JAV vidaus reikalus, tačiau dabar tapo aišku, kad būtent JAV kišosi į savo sąjungininkių reikalus. V. Putinui ši ironiška situacija turėtų patikti.

   J. Bidenas JAV žurnalistams gyrėsi, kad reikalaus V. Putino paleisti Aleksejų Navalną ir kitus disidentus. Ko gero, jei taip nutiks, V. Putinas J. Bidenui primins apie lėtą Juliano Assange‘o žudymą, žmogaus, kuris, kaip žurnalistas, atskleidė vyriausybės padarytus nusikaltimus, lėtą mirtį.

   Dabartinė Vašingtono užsienio politika – niekam tikusi. Dolerio pavertimas ginklu yra nusikaltimas prieš visą pasaulį. Negandas atitraukti gali tik nauja neintervencionistinė ir neagresyvi JAV politika. Laiko liko nedaug.

   Šaltinis

   Skaityti komentarus