°C
   2020 04 01 Trečiadienis

   Koronos virusas 103 metų amžiaus močiutei - mažas iššūkis

   Nuotrauka: sdads

   2020-03-14 17:00:00

   103 metų amžiaus senolė iš Kinijos, nuo koronos viruso ligoninėje pagijo per vos 6 dienas.

   Močiutė, išgyvenusi abu pasaulinius karus, dar kartą atsisakė pasiduoti - kovo 7 dieną ji buvo išrašyta iš Liyuan ligoninės, esančios Wuhan mieste.

   Kol kas - ši rekordininkė yra seniausias žmogus, išgyvenęs koronos virusą, net dvejais metais aplenkdama praeitą rekordininką.

   Ponia Zhang pasveiko per mažiau nei savaitę, nes anot medikų „jos sveikata, prieš ligą, buvo puiki. Ji nesirgo beveik jokiomis lėtinėmis ligomis“, teigė gydytojas Zeng Yulan, rūpinęsis močiutės sveikata.

   Šios amžiaus grupės žmonėms mirtina liga senolei buvo diagnozuota kovo 1 dieną. Atvykus į ligoninę, pacientės būklė buvo kritinė - ji beveik negalėjo atsakyti į klausimus, jos orientacija buvo sutrikusi.

   Ligoninės slaugės prie močiutės budėjo pamainomis, ją maitino, keitė vystyklus. Pamažu pacientė atgavo jėgas ir jos būklė atsistatė į normalią. 

   „Močiutei labai patiko, kai jai sakydavome komplimentus“ teigė viena iš seselių, prižiūrėjusiu ponią Zhang. „Kaskart ji nusisšypsodavo ir mandagiai linkteldavo, taip padėkodama už komplimentus.“

   Kinijos vyriausybė skatina gyventojus grįžti į įprastas gyvenimo vėžes, kadangi šiuo metu naujų susirgimų šalyje mažėja.

   Prezidentas Xi Jinping kovo 11 dieną apsilankė Wuhan mieste, pirmą kartą nuo tada, kai miestas buvo paskelbtas kaip koronos viruso epidemijos centras. Šis vizitas parodo, jog Kinija mano susitvarkiusi su koronos viruso epidemija.

   Prezidento vizitas visam pasauliui skelbia, jog krizė, kurios metu žuvo bent 3158 žmonės Kinijoje - įveikta.

   Senolė išleidimo dieną

   Skaityti komentarus

   Alvydas 2020 15 03 12:12

   Kinai turi gydymo metodą

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Birutė 2020 15 03 09:24

   Kaip galima tikėti šia kiniečių eiline propoganda .

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai