°C
   2021 09 24 Penktadienis

   Majamio privačioje mokykloje nebus įdarbinami Covid-19 vakcinuoti mokytojai

   Nuotrauka: Google Maps nuotr.

   2021-06-01 13:00:00

   Majamio privati mokykla „Centner Academy“ pranešė, kad joje nebus įdarbinti visi, kurie gavo Covid-19 vakciną, motyvuodama sprendimą susirūpinimu, kad injekcija gali būti nesaugi.

   „Centner Academy“ laiške tėvams informavo apie raginimą dėstytojams ir darbuotojams susilaikyti nuo skiepijimo, „kol nebus tolesnių tyrimų“. Norinčių pasiskiepyti prašoma palaukti iki mokslo metų pabaigos.

   „Šis sprendimas nebuvo lengvas“, - teigiama laiške. „Tai buvo mūsų patarėjų sprendimas, kad kol ši tema nebus nuodugniau išnagrinėta, vaikų labui yra naudinga juos apsaugoti nuo nežinomų pasekmių, kai jie visą dieną būna šalia mokytojo, kuris neseniai gavo Covid-19 injekciją“.

   Mokykla teigė, kad joje nebus įdarbinti skiepyti asmenys, „kol nebus žinoma daugiau informacijos“.

   „Mes nesame 100% tikri, kad Covid-19 injekcijos yra saugios, ir yra per daug nežinomų kintamųjų, kad galėtume jaustis saugūs“, - rašė mokykla. „Kol nėra žinoma daugiau, mes turime būti atsargūs, kalbėdami apie savo mokinių ir mokyklos komandos gerovę.“

   Ligų kontrolės ir prevencijos centrai neatsakė į prašymą pakomentuoti situaciją, tačiau teigė, kad injekcijos yra „saugios ir veiksmingos“.

   „Milijonai žmonių JAV gavo Covid-19 vakcinas, ir šios vakcinos bus stebimos intensyviausiai per visą JAV istoriją. Ši stebėsena apima ir sukurtų, ir naujų saugumo stebėjimo sistemų naudojimą siekiant įsitikinti, kad Covid-19 vakcinos yra saugios.“, - sakė minėtų centrų atstovai.

   „Centner Academy“ įkūrėja ir generalinė direktorė Leila Centner pareiškime teigė, kad mokyklos reakcija į vakciną „Covid-19“ buvo „labai atsargi“ ir „apgalvota priimant sprendimus“.

   Ji teigė, kad „dešimtys tūkstančių moterų visame pasaulyje“ pranešė apie reprodukcines problemas po to, kai buvo arti pasiskiepijusio asmens. Tiesa, šią informaciją aukščiausi medicinos ekspertai paneigė.

   „Mes žinome, kad ne visi sutaria šia tema, tačiau tai yra mūsų„ Centner akademijos“ filosofija, kuriai pritaria daugelis mūsų mokytojų ir tėvų“, - sakė direktorė. 


   Šaltinis

   Skaityti komentarus