°C
   2024 06 17 Pirmadienis

   „Moderna“ išmeta 30 milijonų „Vaxx“ dozių, nes „niekas jų nenori“

   Nuotrauka: AP nuotr.

   2022-06-08 14:00:00

   „Big Pharma“ gyvena savo pačios patvirtintoje „Alisa Stebuklų šalyje“ versijoje. Reikia antrojo Niurnbergo teismo, kad šie niekšai būtų nuteisti.

   Pasaulio ekonomikos forume (WEF) Davose spręsta, kas geriausia planetai ir visiems joje gyvenantiems. Tačiau Stéphane'as Bancelas, „Moderna“ generalinis direktorius, forume buvo liūdnas. Jis buvo nusivylęs, kad žmonės nebenori jo įmonės gaminamų COVID-19 vakcinų „Vaxx“.

   „Liūdna pasakyti, kad šiuo metu išmetu 30 milijonų dozių į šiukšlyną, nes niekas jų nenori“, – apgailestavo S. Bancelas.

   S. Bancelas išsamiai papasakojo apie farmacijos milžino pastangas „kiekvienoje šalyje“ išdalinti perteklines vakcinas. Tačiau žmonės jų atsisakė.

   „Iššūkis, kurį patiriame dabar, yra kitokia situacija, nei buvo prieš dvejus metus. Tuomet pasaulyje nebuvo mRNR. Šiandien padėtis labai skiriasi, nes „Moderna“ pagamina po tris milijardus dozių per metus, „Pfizer“ – po keturis milijardus dozių, ir tai yra septyni milijardai dozių, tačiau Kinija nenori vakcinų su mRNR. Ir daugelyje kitų šalių kyla problema, kad žmonės nenori skiepų. JAV žmonės taip pat nenori skiepų. Visame pasaulyje yra daug žmonių, kurie nenori vakcinos“, - apgailestavo korporacijos „Moderna“ vadovas.

   Pasaulio sveikatos organizacijos (PSO) asamblėjos atidaryme PSO generalinis direktorius Tedrosas Ghebreyesusas skatino pasaulį priimti prieštaringai vertinamą naują mRNR vakciną.

   Šaltinis

   Skaityti komentarus

   Rytą 2022 08 06 04:43

   Tai tegul tas Teodoras su savo aplinkai ir priminėja tas savo vakcinas. Bus sveiki kaip kažin kas.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai

   Racionalus ir teisingas pasiulymas 2022 09 06 10:14

   Vienintelis racionalus sprendimas - suleisti visas perteklines dozes ju prastuminetojams: kiekvienam po kibira, kol sitos padugnes ispamps ir nusprogs kaip rupuzes. Butent to nusipelne visos sitos padugnes, terorizavusios ir segregavusios savo piliecius ir nuzudziusios tukstancius zmoniu eksperimentiniais marmalais. Bus pasiektas ne tik racionalus tikslas - nebereiks ispilti milijonu toksiskos substancijos doziu i aplinka, bet ir bus ivykdytas teisingumas. Butent toks turetu buti tobulas teisingumas - suleisti nusikalteliams ir ju mazgotems visas perteklines dozes.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai