°C
   2021 05 09 Sekmadienis

   Naujas mokslinis tyrimas rodo, kad trečioji koronaviruso banga labiausiai paveiks nuo jo paskiepytuosius

   Nuotrauka: technocracy.news

   2021-04-30 17:00:00

   Londono higienos ir tropinės medicinos mokyklos paskelbtame naujame moksliniame tyrime teigiama, kad artėjanti trečioji koronaviruso banga labiausiai paveiks nuo jo jau paskiepytus žmones. 

   Tyrime tvirtinama, kad 60-70 procentų trečiosios bangos pacientų bus paskiepytieji, tačiau sisteminė žiniasklaida jums nepaaiškins, kodėl. 23 puslapių tyrime tai paaiškinama paprastai: skiepo nuo koronaviruso vienas šalutinių poveikių – susilpnintas imunitetas.

   Tuo tarpu „Big Pharma“ su džiaugsmu praneša, kad, pavyzdžiui, „Pfizer“ vakciną reikės papildyti trečiąja doze ir greičiausiai dar viena doze metams bėgant. Kaip ir galima buvo numatyti, globalistai ketina bauginti žmones kasmetinėmis injekcijomis. Niekas nežino, kas tose injekcijose ir kaip jos paveiks žmogaus sveikatą ilgalaikėje perspektyvoje.

   Apie tokį scenarijų kovo pradžioje įspėjo anksčiau Billui Gatesui dirbęs vakcinų ekspertas Geertas Vanden Bossche‘as. Jis pakvietė liautis vykdyti masinio skiepijimo programas „pandemijos viduryje“. Jei tai nebūsią padaryta, įspėjo medikas, atsiras dar galingesnės viruso mutacijos, kol „supervirusas“ išnaikins didelį žmonių skaičių.

   Šaltinis

    


   Skaityti komentarus

   As 2021 03 05 04:12

   Ok, linka imetet i tyrima, o jo tiesiogiai necituojat ir nesamones iskraipot.. Aiskiai parasyta, kad bent 80% imuniteta tures pasiskiepyje. Ir taip pat pries considerations raso, kad cia dar negali tiksliai zinot kaip kas bus, nes priklauso nuo to, kiek zmoniu, kokiom vakcinom bus suskiepyti.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai