°C
   2020 06 02 Antradienis

   Pasaulis vienijasi kovoje su virusu: Rusija išsiuntė į JAV lėktuvą su medicinine įranga

   Nuotrauka: vesti.ru nuotr.

   2020-03-31 17:00:00

   Šiandien (kovo 31 dieną) spaudos konferencijoje JAV prezidentas Donaldas Trumpas spaudos konferencijoje pranešė, kad Rusija į JAV išsiuntė lėktuvą su medicinine įranga.

   „Rusija siunčia mums labai labai didelį lėktuvą su medicinine įranga, ir tai nuostabu“, - informavo D.Trumpas, nesiplėsdamas į detales.

   „Mūsų santykiai geri su daugeliu šalių“, - sakė jis. - „Kinija atsiuntė tam tikrų medžiagų, kitos šalys siunčia reikalingų prekių - aš buvau labai nustebęs.“

   Jis pridūrė, kad jau daugiau nei milijonui Amerikos piliečių atlikti koronaviruso testai. Šiuo metu šalyje yra 164 tūkstančiai diagnozuotų atvejų  (worldometers.info duomenys). Susirgimų skaičius JAV yra didžiausias pasaulyje.

   Rusija padeda ir kitoms šalims, susiduriančioms su didžiausiais iššūkiais. Šios šalies specialistai toliau dirba Italijoje. Jie jau yra dezinfekavę aštuonis šios šalies pastatus - iš viso daugiau nei 20 tūkstančius kvadratinių metrų patalpų.

   Po derybų su Italijos ministru pirmininku Giuseppe Conte Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas priėmė sprendimą išsiųsti Rusijos karo gydytojus į Italiją, kad šie padėtų italams kovoti su koronavirusu COVID-19.

   Italijai kovoti su virusu padeda ne tik rusai, bet ir Kuba. JAV informavo, kad ketina perduoti Italijai 100 milijonų dolerių vertės medicinos įrangos. Pasaulis vienijasi kovoje su nematomu priešu.

   Skaityti komentarus

   Gintaras 2020 02 04 07:09

   Taip ir turi būti tokią valandą...

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai