°C
   2020 12 02 Trečiadienis

   R.Guliani kaltina demokratus „nacionaline konspiracija” bandant užgrobti 2020 rinkimus

   Nuotrauka: REUTERS

   Autorius: minfo.lt informacija
   2020-11-21 17:00:00

   Ketvirtadienį buvusįsis Niujorko meras Rudolph Giuliani paskelbė, kad Joe Biden’o numatoma pergalė prieš prezidentą Trump’ą yra „nacionalinės konspiracijos”, į kurią buvo įtraukti rinkimų atstovai pagrindinėse valstijose, rezultatas.

   „Tai nebuvo 10 ar 12 demokratų partijos vyriausiųjų atstovų sugalvota idėja”, - kalbėjo Giuliani. „Tai buvo planas. Turėtum būti kvailiu, kad to nesuprastum”.

   Per naujienų konferencijų maratoną Vašingtone Guliani, kuris vadovauja Trump’o komandai, siekiančiai pakeistirinkimų rezultatus teisme, pabrėžė, kad tai, apie ką jis kalbėjo yra koordinuota schema siekiant nelegaliai padidinti Biden’o balsų skaičius visoje šalyje.

   Giuliani kalbėjo, kad rinkimuose nedalyvavusių žmonių bei paštu balsavusiųjų balsai buvo nelegaliai skirti Biden’ui ar suklastoti nesąžiningų rinkimų darbuotojų, o tada suskaičiuoti, respublikonų inspektoriams negalint stebėti, kas vyksta.


   Jis taip pat tvirtino, kad darbuotojams pateikiant skaičiavimo aparatams tuos pačius individualius biuletenius kai kurie balsai, skirti Biden’ui, buvo priskaičiuoti po tris kartus,

   „Tai prasidėjo kaip nacionalinė konspiracija, tai akivaizdu. To įrodymai pasirodė labai, labai greitai”, - kalbėjo Giuliani.    

   „Tą akimirką, kai pamačiau, kad tai buvo tas pats nesklandumas 10-yje valstijų, vien naudodamasis logika, aš pasakiau, kad „tai negali būti atsitiktinumas””.

   Giuliani taip pat pasakė, kad Trump’o kampanija turi šimtus priesiekusiųjų liudijimų, įrodančių tuos neteisėtus veiksmus, ir jis citavo vienos Mičigano rinkimų darbuotojos – Jessy Jacob – žodžius – kuris teigė, kad „mokymuose buvo treniruojamas sukčiauti” Biden’o naudai.


   „Galbūt norėtumėte sakyti, kad ji meluoja”, - kalbėjo jis. „Tačiau negalime sakyti, kad nėra jokių įrodymų, kai yra tiesioginiai įrodymai.”

   Giuliani dar kalbėjo, kad didžiuliai skirtumai balsų skaičiavimuose taip pat prisideda prie „netiesioginių rinkimų suklastojimo įrodymų” ir sakė, kad pašalinus įtartinus balsus rinkimų rezultatai būtų Trump’o naudai.

   Vienu spaudos konferencijos momentu jis paprašė dėmesio į diagramą, kurioje pažymėtos valstijos, kuriose Trump’o kampanija yra įsitikinusi, kad Biden’o pergalė turėtų būti panaikinta.   Šioje diagramoje, pavadintoje „Daugybė kelių į pergalę” buvo paryškintos Arizonos, Džordžijos, Mičigano, Nevados, Pensilvanijos ir Viskonsino valstijos.

   Kovingos klausimų ir atsakymų sesijos su reporteriais metu Giuliani atsisakė pasakyti, ar jis mano, kad Biden’as buvo vienas iš asmenų, suplanavusių suklastoti rinkimus.

   „Atvirai, aš nežinau, kiek visko žinojo ar nežinojo Joe Biden’as. Ir aš tai sakau kaip teisininkas… o ne bandydamas būti geras”, - kalbėjo jis.

   „Aš stebėjau jį… Aš nežinau, kiek daug sprendžia jis pats, o kiek yra nusprendžiama už jį”.

   Taip pat, 90-ies minučių naujienų konferencijos metu respublikonų partijos nacionalinio komiteto ofisuose, teisininkė Sidney Powell teigė, kad buvo įvykdyta ir atskira klastojimo schema, kurios metu balsai, naudojantis Smartmatic programa buvo nelegaliai „suvesti” į firmos Dominion balsų skaičiavimo aparatus.

   Powell tvirtina, kad programos algoritmas automatiškai keitė Trump’ui skirtus balsus Biden’ui ir kad siekdami iškreipti rezultatus kompiuterių operatoriai rankiniu būdu išmetinėjo Trump’ui skirtus balsus.

   Powell taip pat tvirtina, kad Smartmatic firmos programinė įranga buvo sukurta Venesueloje, buvusiojo šalies diktatoriaus Hugo Chavez.

   Ji teigia, kad ši įranga jau buvo naudota ne vieną kartą siekiant sufabrikuoti balsus ir manipuliuoti rinkimų rezultatais Venesueloje ir kitose šalyse.


   Be to, Powell teigia, kad egzistuoja ryšiai tarp Smartmatic ir finansininko George Soros, taip pat ir su Clinton Foundation.

   „Aš manau, kad teisingumo departamentas turėtų imtis pilno kriminalinio tyrimo, taip pat ir įvairios valstijų teisėsaugos agentūros”, - kalbėjo ji.

   Smartmatic savo tinklalapyje paskelbtame pranešime skelbia, kad jie „niekada neteikė Dominion Voting Systems jokios programinės ar techninės įrangos, ar kitokių technologijų” ir kad šios dvi firmos yra konkurentai.

   Smartmatic taip pat sako, kad jie „neturi jokių ryšių su jokių šalių valdžiomis ar politinėmis partijomis” ir „niekada nebuvo priklausantys, remiami ar palaikomi jokios valdžios”.

    

   Skaityti komentarus