°C
   2020 12 02 Trečiadienis

   Sidney Powell teigia, kad „Dominion“ sistema buvo sukurta „suklastoti rinkimus“

   Nuotrauka: The Federalist nuotr.

   2020-11-20 14:00:00

   Pasak buvusios federalinės prokurorės Sidney Powell, šiuo metu keliama byla dėl daugelio valstijų, kurios naudojasi „Dominion Voting Systems”, audito. D. Trump teisininkų komanda skelbia, jog buvęs Venesuelos valdžios atstovas teigia žinąs, jog ši sistema buvo skirta suklastoti rinkimus. 

   „Matematiškai tiesiog nesueina galai ir mes žinome, kad „Dominion” pasižymi ilga rinkimų klastojimo istorija, nes būtent tam ji ir buvo sukurta nuo pat pradžių“, - antradienį „Greg Kelly Reports“ laidos metu sakė S. Powell. Ji taip pat kvietė žmones atkreipti dėmesį į bendrovės įkūrėją, kuris pats pripažįsta, kad „galėtų pakeisti milijoną balsų, tame jokių problemų nėra“.

   S. Powell vedėjui Greg Kelly sakė, kad komanda gavo buvusio aukšto rango Venesuelos karininko, dabar gyvenančio Amerikoje, pareiškimą, kuriame teigiama, kad jis yra Venesuelos Hugo Chavez’o rinkimų klastojimo liudininkas.

   „Taigi nesakykite, kad nėra jokių sukčiavimo įrodymų“, - tęsė ji. „Mes gauname vis daugiau įrodymų apie reikšmingą sukčiavimą keliose valstijose. dėl šių įrodymų kyla abejonių dėl rinkimų skaidrumo kiekvienoje esminėje valstijoje”.

   Tai neapsiriboja vien Nevados, Arizonos, Mičigano, Viskonsino ir Džordžijos valstijomis, tai kur kas didesnio masto problema.

   S. Powell pasakojo, jog  karo pareigūno pareiškime teigiama, kad prietaisai pasižymėjo tokiais „bruožais“, kaip itin lengvas balsų keitimas ir manipuliavimas rezultatais. 

   „Jis buvo sukurtas taip, kad Hugo Chavez’as niekada nepralaimėtų kitų rinkimų. Sukūręs šią programinę įrangą jis to ir to nepadarė“, - sakė S. Powell. - „Jis laimėjo kiekvienus rinkimus, o tada jie eksportavo šiuos įrenginius į Argentiną ir kitas Pietų Amerikos šalis. Galiausiai atvežė ir čia.”

   S. Powell taip pat teigė, jog kadangi tai užsienio bendrovės produktas, šios rinkimų sistemos naudojimas jau pažeidė prezidento D. Trump’o įsakymą prieš užsienio kišimąsi į JAV rinkimus.

   „Galiausiai mūsų balsai buvo skaičiuojami Barselonoje arba Frankfurte, užsienio serveriuose“, - tvirtino S. Powell. - „Tai visiškai neįtikėtina.”

   Tai apima ir demokratų ir pagrindinės žiniasklaidos pastangas ignoruoti korupciją.

   „Kas iš tikrųjų pribloškia, tai pastangos užkirsti kelią šiam dalykui“, - apibendrino ji. „Tačiau jūs turite suprasti, kad kiekviena technologijų kompanija, kiekviena žiniasklaidos įmonė, kiekviena socialinės žiniasklaidos bendrovė ir globalistinės korporacijos savo verslą vykdo tose šalyse, su šiais diktatoriais, kurie įdiegė suklastotą rinkimų sistemą prieš dešimtmečius.” 

   Skaityti komentarus