°C
   2022 11 30 Trečiadienis

   Sveikatos ministras: Jungtinė Karalystė nesvarstys privalomų skiepų

   Nuotrauka: BBC nuotr.

   Autorius: BNS informacija
   2021-11-21 19:00:00

   Jungtinės Karalystės sveikatos apsaugos ministras Sajidas Javidas pareiškė, kad jo vyriausybė nesvarstys galimybės įvesti privalomą skiepijimąsi nuo koronaviruso.

   Anot S. Javido, Didžiajai Britanijai „pasisekė“, nes jos gyventojai, palyginti su kitomis šalimis, mažiau abejoja dėl vakcinų naudos.

   „Austrija ir kitos šalys pačios sprendžia, ką joms daryti. Mums pasisekė, kad nors ir yra kiek dvejonių dėl vakcinų, šioje šalyje jos daug mažesnės nei svetur“, – nacionaliniam transliuotojui BBC sakė sveikatos apsaugos ministras.

   „Kalbant apie privalomus skiepus visiems gyventojams, nemanau, kad kada nors svarstytume tokią priemonę“, – pridūrė politikas.

   Jungtinėje Karalystėje galutinis terminas, iki kurio globos namų darbuotojai turėjo būti visiškai paskiepyti, suėjo lapkričio 11 d.

   Pasak sveikatos apsaugos ministro, šiuo metu daugiausia dėmesio skiriama sustiprinamajai dozei, kuri jau prieinama 40 metų ir vyresniems žmonėms, ir antrosioms vakcinos dozėms 16 ir 17 metų paaugliams.

   Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.

   Skaityti komentarus