°C
   2021 06 14 Pirmadienis

   Tarp kaukių, lokdaunų ir mirčių nuo kovido ligos nėra jokio ryšio

   Nuotrauka: dailymail.co.uk

   2021-05-07 14:00:00

   Nuo pat dėl koronaviruso sukeltos Didžiosios panikos pradžios nebuvo jokio ryšio tarp kaukių dėvėjimo, lokdaunų ir mirčių nuo kovido ligos, tačiau žmonių bauginimas tapo įrankiu juos valdyti. 

   Per pastaruosius du mėnesius viešosios sveikatos ekspertams JAV teko ne kartą aktyviai ginti tariamus mokslinius metodus, liečiančius lokdaunus ir kaukių dėvėjimą. Baltųjų rūmų kovido reikalų patarėjas Andy‘s Slavittas vasario viduryje nesugebėjo įtikinamai paaiškinti, kodėl visiškai atviroje Floridoje nėra blogesnė situacija nei griežtai uždarytoje Kalifornijoje. Sisteminės žiniasklaidos numylėtinis Anthony‘s Faucis neseniai interviu pareiškė, kad „nėra visiškai įsitikinęs“, ar mažėjantis mirčių ir susirgimų kovidu skaičius Teksase susijęs su sušvelnintais reikalavimais, susijusiais su kaukių dėvėjimu.

   Nors pasaulyje vyriausybės ir žiniasklaida sėkmingai ir toliau gąsdina žmones koronaviruso siaubais, jų pateikti duomenys verčia suabejoti. „Project Veritas“ paviešino filmuotą medžiagą, kurioje matome CNN darbuotojus aiškinant, kaip reikia pateikti mirčių nuo kovido statistiką.

   Ne tik CNN užsiima bauginimu. Apie 90 procentų naujienų apie kovidą JAV yra neigiamos, tiesa, pasaulyje šis procentas gerokai mažesnis – 51. Vyriausybių ir žiniasklaidos skleidžiama panika, trunkanti jau keliolika mėnesių, parodė, kad nėra jokio ryšio tarp sugriežtintų priemonių ir kovido atvejų. Priešingai: Niujorko ir Niudžersio valstijose, kur karantinas ypač griežtas, kovido atvejų skaičius – itin didelis, o ypač didelis mirtingumas nuo koronaviruso fiksuojamas būtent čia.

   Šaltinis

    

   Skaityti komentarus