°C
   2021 01 23 Šeštadienis

   Teksase dėl sukčiavimo prezidento rinkimuose suimtai politinei konsultantei gresia iki 20 metų kalėjimo

   Nuotrauka: REUTERS/Adrees Latif

   2021-01-14 15:00:00

   Kaip sausio 13 d. pranešė Teksaso generalinis prokuroras Kenas Paxtonas, šioje valstijoje suimta politinė konsultantė Raquel Rodriguez. Ji areštuota po to, kai buvo paskelbti „Project Veritas“ vaizdo įrašai, kuriuose moteris prisipažino, kad jai buvo sumokėta už balsavimo biuletenių klastojimą. R. Rodriguez už atlygį norėjo nuslėpti prezidento rinkimų biuletenius, kuriuose žmonės balsavo prieš Joe Bideną.

   K. Paxtonas pareiškė: „Daugelis ir toliau tvirtina, kad nebuvo tokio dalyko kaip rinkimų sukčiavimas. Mes visąlaik žinojome, kad toks teiginys yra melagingas ir klaidinantis, o šiandien turime papildomų tvirtų įrodymų.“

   Teksaso generalinis prokuroras nurodė iškelti baudžiamąją bylą pagal „Project Veritas“ vaizdo įrašus.

   „Tie, kurie žiniasklaidoje teigia, kad nebuvo rinkėjų sukčiavimo, o tai, ką mes darome, yra tik bandymas „pakenkti rinkimams“, gali nurimti“, – socialiniame tinkle „Twitter“ parašė „Project Veritas“ įkūrėjas Jamesas O’Keefe’as.

   https://www.youtube.com/watch?...

   Slaptuose „Project Veritas“ vaizdo įrašuose galima pastebėti, kad R. Rodriguez įtikinėja mažiausiai vieną rinkėją pakeisti savo pasirinkimą iš respublikonų kandidato Donaldo Trumpo į demokratų kandidatą Joe Bideną. R. Rodriguez „teisingai“ pasirinkusiajam atsilygina, o vaizdo įraše pripažįsta dažnai atsilyginanti senjorams ir buvusiems kaliniams mainais už tai, kad jie balsuotų už tam tikrus kandidatus. R. Rodriguez taip pat sako, kad jai už jos darbą mokama.

   R. Rodriguez nenurodė, kas jai mokėjo už J. Bideno balsus, tačiau ji nurodė daugelį vietos politikų, už kurių suklastotus balsus ji gavo pinigus. Moteriai pareikšti kaltinimai sukčiavimu rinkimuose, neteisėtu balsavimu, neteisėta pagalba paštu balsuojantiems žmonėms ir neteisėtu balsavimo biuletenio turėjimu. R. Rodriguez gresia iki 20 metų kalėjimo.

   Šaltinis


   Skaityti komentarus