°C
   2021 03 07 Sekmadienis

   „Tesla“ įkūrėjas Elonas Muskas kviečia prezidentą Vladimirą Putiną prisijungti prie „Clubhouse“ diskusijos

   Nuotrauka: Channel 3000 nuotr.

   2021-02-22 15:00:00

   Elonas Muskas pasiteiravo Rusijos prezidento Vladimiro Putino, ar jis būtų suinteresuotas pakalbėti su juo tik socialinės žiniasklaidos platformoje „Clubhouse“, sukeldamas jaudulį ir spėliones apie galimą galingo dueto diskusiją.

   Šeštadienį „Tesla“ generalinis direktorius ir dabartinis turtingiausias pasaulio žmogus kreipėsi į oficialią Rusijos prezidento „Twitter“ paskyrą klausdamas: „Ar norėtumėte prisijungti prie manęs „Clubhouse“ pokalbiui?

   Besididžiuodamas savo kalbiniais įgūdžiais, E. Muskas pridūrė rusų kalba: „Būtų didelė garbė su jumis pakalbėti“. Tačiau jis nenurodė, kokia kalba bus vartojama siūlomoje diskusijoje. Be savo gimtosios kalbos, V. Putinas laisvai kalba vokiškai ir pakankamai gerai šneka angliškai.


   „Kremlius dar nesureagavo į kvietimą, tačiau gerai žinoma, kad V. Putinas nesinaudoja internetu, kurį laiko „CŽV projektu“.

   „Clubhouse“ yra tik kvietimams skirta socialinės žiniasklaidos platforma, kurioje vietoj teksto rašymo pasitelkiamas garsas. Nors programoje galima dalytis privačiais balsiniais pranešimais bei pokalbiais, „Clubhouse“ taip pat rengia didelius, į konferencijas panašius renginius, kurių metu žmonės gali klausytis garsių ir įtakingų asmenų diskusijų.

   E. Musko pasiūlymas sukėlė sensaciją socialiniuose tinkluose, žmonės aktyviai išreiškė palaikymą šiai idėjai ir spėjo, apie ką pora galėtų kalbėtis.

   Vienas komentatorius juokavo, kad jei įvyktų pokalbis, E. Muskas gali įtikinti V. Putiną padaryti dogekoiną (angl. „dogecoin”) Rusijos valiuta. „Tesla“ ir „SpaceX“ įkūrėjas ne kartą juokavo apie memais pagrįstą kriptovaliutą, taip žvėriškai pakeldami jos vertę.

    

   Kiti teigė, kad E. Musko vizija apie Marso kolonizavimą gali padėti atšildyti šaltus Maskvos ir Vašingtono santykius.

   Keletas žmonių domėjosi, ar V. Putinas bent jau yra platformoje, ir pasiūlė nusiųsti V. Putinui pakvietimą į „Clubhouse“, jei to prireiks.

    

   Žurnalistas, kino kūrėjas Max Keizer neseniai „Twitter“ platformoje pats pasiūlė E. Muskui platformoje aptarti bitkoiną.

   E. Muskas neseniai pamėgo „Clubhouse“ ir sukėlė tikras diskusijų bangas neseniai vykusio pokalbio metu, kai prognozavo, kad greitu metu bitkoinas bus plačiai pripažįstamas finansų sektoriuje.

   Trečiadienį milijardierius verslininkas paskelbė, kad dalyvaus „Clubhouse“ diskusijoje su reperiu Kanye Westu, tačiau nedetalizavo, kada įvyks šis pokalbis ar kas bus aptariama jo metu.

   „Labiausiai tikėtina, jog rezultatas bus išties džiuginantis”, - prognozavo jis, kalbėdamas apie  būsimą virtualų interviu.

    

    

   Skaityti komentarus