°C
   2021 01 23 Šeštadienis

   Uždraudus D. Trump‘ui naudotis socialiniais tinklais, „Twitter“ akcijų nuosmukis viršijo 10 proc.

   Nuotrauka: foxnews.com nuotr.

   2021-01-12 19:00:00

   Pranešama, kad pirmadienį „Twitter“ rinkos akcijų kaina smuko daugiau nei 10 proc., nes visam laikui buvo apribotos prezidento Donald‘o Trump‘o galimybės naudotis šia platforma.

   CNBC praneša, kad „Twitter“ akcijos pirmadienio rytą sumažėjo net 12,3 proc., o tai pasiekė mažiausiai 45,17 USD už vieną akciją. Akcijų nuosmukis įvyko netrukus po to, kai praėjusią savaitę prezidentui D. Trump‘ui buvo uždrausta visam laikui naudotis šiuo socialiniu tinklu.

   Bendrovė praėjusią savaitę pareiškė, kad prezidento D. Trump‘o naudojimasis platforma buvo apribotas dėl „tolesnio smurto kurstymo rizikos“.


   CNBC pažymi, kad šis žingsnis gali atgaivinti įstatymus, panaikinant 230 skirsnį, kuris, anot analitikų pastabų, apsaugo interneto bendroves nuo atsakomybės už vartotojų turinio įrašus. „Bank of America Securities“ analitikai pastaboje savo klientams teigė: „Nors demokratinės administracijos veikla gali būti mažiau orientuota į reikšmingą 230 skyriaus reformą, pastarieji įvykiai, tikėtina, kad gali paspartinti visus pakeitimo procesus“.

   Amerikos banko vertybinių popierių analitikai pridūrė: „Atsižvelgdami į naujausius įvykius, Kongrese numatysime naujus siūlomus teisės aktus dėl socialinės žiniasklaidos turinio, tačiau pastabos dėl turinio nėra naujos ir manome, kad nauji įstatymai suteiks socialinės žiniasklaidos įmonėms geresnes gaires su mažiau netikslumų.“


   „Bernstein“ analitikai sekmadienio pranešime pareiškė: „Ar galime tikėtis daugiau reguliavimo? Atrodo, kad taip“.

   „Facebook“ taip pat visam laikui uždraudė D.Trump‘ui naudotis šiuo socialiniu tinklu ir pastebėjo, kad jo akcijų kaina šiandien sumažėjo maždaug dviem procentais. Panašiai įvyko ir tokiuose socialiniuose tinkluose, kaip „Snap“ ir „Pinterest“, kurių akcijos nukrito maždaug 1,5 proc.

   Skaityti komentarus

   Ryta 2021 12 01 09:44

   Nieko gero iš to feisbuk, tik blokuoja, ir blokuoja tegul užsidaro išvis tik zmonis kirsina, sulinde visi melagiai parsidaveliai,, Galima dar paskaityti Respublika, va minfo. Lt. Delfinai melagi žmonėms nervus gadina, ne skaitau Lt spaudos, ne TV Lt žiūrėti neina.

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai