°C
   2021 09 24 Penktadienis

   V. Putinas nesinaudoja socialiniais tinklais ir mano, kad savo laiką galima panaudoti turiningiau nei publikuojant „Twitter“ ar „Facebook“ įrašus

   Nuotrauka: The Daily Beast nuotr.

   2021-09-10 09:00:00

   Kremliaus atstovai atskleidė, jog Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas nėra aktyvus internete, nes neturi pakankamai laiko naršyti ir rašinėti socialiniuose tinkluose. Pasak jų, prezidentas atmetė idėją, kad jo vardu viešąjį profilį tvarkytų padėjėjas.

   Ketvirtadienį kalbėdamas su žurnalistais Rytų ekonomikos forume, V. Putino atstovas spaudai Dmitrijus Peskovas atskleidė, kad Rusijos lyderio teigimu, jis sugeba rasti kur kas geresnių laiko praleidimo būdų, nei „Twitter“ ar „Facebook“ paskyrų kuravimas. „Pats V. Putinas nesinaudoja socialiniais tinklais“, - pareiškė Kremliaus pareigūnas, o tai reiškia, kad atsakomybė turėtų atitekti kitiems valdžios atstovams.

   Tačiau, matyt, nekyla jokių klausimų dėl darbo perleidimo patarėjui. „Jis nenori, kad kas nors tai darytų už jį“, - sakė D. Peskovas. - „Jis mano, kad tai neteisinga.”

   2017 metų susitikime su ypač gabiais vaikais, atsakydamas į jų klausimus V. Putinas sakė, kad jo dienotvarkėje nebelieka vietos socialinei žiniasklaidai. „Mano darbo dienos tokios įtemptos ir baigiasi taip vėlai vakare, kad nesu nusiteikęs naršyti „Instagram“, - sakė jis. „Galvoju tik apie tai, kad pagaliau einu miegoti“, - pridūrė prezidentas.

   Tačiau jis perspėjo, kad jo vardu yra sukurta daugybė satyrinių ir netikrų paskyrų. „Aš neturiu nieko bendra su nė vienu iš jų. Turėkite tai omenyje. Taigi, viskas, kas parašyta mano vardu, ne mano darbas”, - sakė V. Putinas.

   Skaičiuojama, kad buvęs prezidentas Donaldas Trumpas, žinomas kaip produktyvus socialinės žiniasklaidos vartotojas, savo pirmininkavimo metu publikavo daugiau nei 25 000 įrašus „Twitter” platformoje, iki kol technologijų milžinai, įskaitant ir „Twitter“, uždraudė jam naudotis šiomis platformomis po to, kai sausio mėnesį Vašingtono Kapitolijaus pastatą šturmavo protestuotojai.

   Skaityti komentarus