°C
   2020 06 06 Šeštadienis

   Vengrijos ministras pirmininkas V. Orbanas kvietė Soroso tipo civilines organizacijas palikti Europą

   Nuotrauka: Politico nuotr.

   2019-10-03 08:00:00

   Ministras pirmininkas Viktoras Orbanas kvietė Soroso tipo civilines organizacijas palikti centrinę Europą. “Mes nebenorime iš Europos lėšų finansuoti daugybės priešiškai nusiteikusių, Soroso tipo pseudo-pilietinių organizacijų”, - sakė jis. 

   Ministras pirmininkas sakė, jog ES biudžetas nėra skirtas komandoms ir žiniasklaidai finansuoti, kuri tarnauja liberalams ar treniruoja aktyvistus bei demonstracijų organizatorius. 

   Pasak MTI, ministras pirmininkas V. Orbanas dėl Šiaurės Makedonijos nestabilumo ir Rumunijos “valdžios negalavimų” kaltina slaptas liberalines atakas. Jis sakė, jog tarptautinė kairioji pusė ir liberalų tinklai Vašingtone bei Briuselyje reguliuoja tarptautinius politinius sprendimus, o tai kelia didelę grėsmę ramiam vidurio Europos gyvenimui, kur politikai turi tvarkytis su “vietiniais politiniais triukais bei tuzinais netikrų naujienų tinklų.” 

   Premjeras V. Orbanas gyrė centrinės Europos tautas už tai, kad  jos stiprina fiskalinę drausmę ES, prisideda prie Europos ekonomikos augimo ir gina žemyno išorines sienas. Jis taip pat pakartojo anksčiau Italijos ministrui pirmininkui Giuseppe Conte pateiktą pasiūlymą, jog Vengrija yra pasirengusi perimti bet kurio Italijos sienos ruožo patruliavimą ir grąžinti daugybę migrantų į jų tėvynes. 

   Skaityti komentarus