°C
   2024 06 17 Pirmadienis

   Ar visos viltys jau prarastos? N. Džokovičiaus nedalyvavimas „US Open“ turnyre beveik patvirtintas po to, kai apie tai jis paskelbė savo internetinėje svetainėje

   Nuotrauka: cnn.com nuotr.

   2022-08-27 13:00:00

   Teniso pasaulis šiuo metu su didžiuliu susidomėjimu stebi Novako Džokovičiaus istoriją, nes ji pamažu artėja prie pabaigos. Prasidėjus „US Open“ Džokovičius atsisakė skiepytis, o vakcinacija yra privaloma atvykstant į JAV. Šalies vyriausybė ar CDC nepakeitė jokių taisyklių ir panašu, kad taip bus bent kelias ateinančias dienas.

   Djokovičiui ir jo gerbėjams kilo maža vilties kibirkštis, kai CDC pažymėjo, kad tiek paskiepyti, tiek neskiepyti asmenys yra lygūs ir taip pat pasakė, kad jie sieks ištirti esamą situaciją ir pataisys dabartinį sprendimą. Tačiau iki šiol nebuvo padaryta jokių pakeitimų, o taisyklės išlieka tos pačios – reikia būti pasiskiepijus, kad patekti į JAV.   „US Open“ pagrindinio turnyro ceremonija jau įvyko, o Džokovičius dar nepasitraukė. Jei jis nepasitrauks savo noru, jis bus įtrauktas į burtų traukimo sąrašą, bet galiausiai, jei jis nedalyvaus, jį pakeis kitas atrankos dalyvis. Tačiau yra tikimybė, kad Džokovičius pasitrauks prieš burtų traukimą, kad išvengtų bet kokio paskutinės minutės chaoso, kuris šiemet kilo Australijos atvirajame čempionate.

   Norėdamas pagrįsti šį teiginį, Džokovičius išvalė savo tvarkaraštį savo svetainėje. „Šiuo metu nėra jokių suplanuotų renginių“, – rašoma svetainėje pagal Džokovičiaus tvarkaraštį.

   Kas laukia Novako Džokovičiaus?

   Beveik patvirtinus, kad Džokovičius nedalyvaus „US Open“ turnyre, po mėnesio jis bus tiesiogiai matomas aikštėje „Laver Cup“ turnyre kartu su Rogeriu Federeriu ir Rafaeliu Nadalu. Jį taip pat bus galima matyti Daviso taurėje, kur jis atstovaus Serbijai. Tada jis keliaus į Aziją ATP 500 turnyre Tokijuje, o galiausiai žais ATP 500 turnyre Vienoje ir Paryžiaus „Masters“ turnyre, prieš užbaigdamas sezoną ATP finale.

   Skaityti komentarus