Du „Ryto“ gynėjai ištraukė komandą į pergalę per įtemptas rungtynes Utenoje

Nuotrauka: BNS nuotr.

Autorius: BNS informacija
      2020-03-01 11:00:00

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) rungtynėse Utenoje su principiniais varžovais Vilniaus „Rytui“ (16-7) teko įtempti raumenis, bet ketvirtajame kėlinyje sostinės komanda 70:66 sugebėjo palaužti kovingąją „Juventus“ (13-10).

Itin lygus mačas įvyko Utenoje, kaip jau įprastai būna šių komandų tarpusavio kautynėse.

„Rytas“ įsiveržė į priekį 3:2 pagal tarpusavio rezultatus šį sezoną, nors tai padaryti šeštadienį vėl nebuvo paprasta.

Vis dėlto Dainiaus Adomaičio vyrai užtikrintai sužaidė gynyboje, ketvirtajame kėlinyje per 8 minutes laidę įmesti šeimininkams tik 4 taškus.

Nors vilniečiai buvo atitrūkę 6 taškais, Utenos komanda kovojo iki pabaigos ir turėjo progą išplėšti pratęsimą.

Tačiau B.Crawfordo prasiveržimas ir metimas iš geros padėties nebuvo tikslus. Mindaugas Girdžiūnas baudų metimais įtvirtino pergalę.

Jis ir Tu Holloway drauge pelnė 34 taškus – beveik pusę visos komandos indėlio.

„Vyrai šaunuoliai, antrojoje pusėje gynyboje sužaidėme gerai“, – liko patenkintas „Ryto“ treneris Dainius Adomaitis.

Vilniaus „Rytas“, kuris šiame mače vertėsi be iš Meksikos grįžusio Pako Cruzo, lentelėje dalinasi 2-3 vietas su Panevėžio „Lietkabeliu“, kuris šeštadienį palaužė Klaipėdos „Neptūną“.

Utenos krepšininkai šiame mače suklydo net 19 kartų. Žydrūno Urbono treniruojama komanda dalinasi 4-5 pozicijas su „Neptūnu“.

„Juventus“: Gytis Radzevičius 14, Julius Jucikas 13, Bryantas Crawfordas 11.

„Rytas“: Tu Holloway 18, Mindaugas Girdžiūnas 16, Marekas Blaževičius 9;