°C
   2024 02 24 Šeštadienis

   J. Zagurskas: apie karjeros pradžią, legionieriaus patirtį Gruzijoje ir istorinį triumfą su „Vyčio“ komanda

   Nuotrauka: Evaldo Šemioto nuotr.

   2018-09-25 19:00:00

   Justino Zagursko gyvenime sportas atsirado dar vaikystėje. Vaikino tėtis yra futbolo treneris, todėl sūnus iš karto žinojo, kokią šaką pradės lankyti. Visgi Justinas iš pradžių dalyvavo tik žiemą vykusiuose čempionatuose, o žaisti suaugusiųjų salės futbolą pradėjo būdamas tik dešimtoje klasėje, tačiau per šį laikotarpį jau gali džiaugtis įspūdingais pasiekimais.

   Salės futbolo atradimas ir legionieriaus duona Gruzijoje

   J.Zagurską salės futbolas sužavėjo tuo, jog ši sporto šaka – dinamiška ir reikalaujanti daugiau taktinių ir techninių dalykų. „Pasirinkau salės, o ne įprastą futbolą, nes maniau, jog šiame sporte turėsiu daugiau galimybių atsiskleisti“,- pasirinkimo priežastis atskleidė sportininkas.

   J.Zagurskas prieš beveik pusę metų išvyko rungtyniauti į Gruziją, kur ragavo legionieriaus duonos. „Pasibaigus sezonui Lietuvoje norėjau išbandyti savo jėgas kitoje šalyje, tobulėti, todėl nedvejodamas priėmiau tokį sprendimą“,- teigė salės futbolo atstovas.

   Pasak sportininko, Gruzijos salės futbolo čempionato sistema yra kitokia nei Lietuvoje. „Iš aštuonių komandų labai pajėgios yra keturios. Jų lygis yra panašus ir tarpusavio akistatos būna labai įdomios – vyksta intensyvus žaidimas, išlaikoma aukšta sparta, lyderiai vieni kitus drąsiai spaudžia iki pat rungtynių pabaigos. Nepasiduoda net tokiu atveju, jei nugalėtojas tampa aiškus anksčiau laiko. Gruzinai yra labai emocingi žmonės, tas persiduoda ir į aikštelę“,- įspūdžiais dalijosi J.Zagurskas.

   J.Zagurskas rungtyniaudamas Gruzijoje įgijo naudingos patirties, kuri praverčia sugrįžus į Lietuvą. „Sunkiausia buvo stebėti komandos žaidimą iš tribūnos, kai patyriau traumą atkrintamųjų kovų metu, o kitu metu jaučiau tik teigiamas emocijas. Tai suteikė pasitikėjimo savimi ir patirties tiek kaip sportininkui, tiek kaip asmenybei“,- pripažino salės futbolo žaidėjas.

   Istorinis triumfas su „Vyčiu“ ir artimiausi tikslai

   „Vyčio“ komanda neseniai sukūrė istoriją ir įveikusi atranką pateko į UEFA salės futbolo Čempionų lygos pagrindinį etapą. „Atrankos turnyras buvo labai gerai suorganizuotas. Arena ir žiūrovai buvo puikūs. Labai didžiuojuosi ir džiaugiuosi, kad šis istorinis įvykis nutiko Lietuvoje. Manau tai bus paspirtis Lietuvos salės futbolui“,- džiaugsmo neslėpė J.Zagurskas.

   J.Zagurskas neslepia, jog komanda nuo pat pradžių tikėjo savo galimybėmis. „Jei netikėtume, nebūtų verta eiti į aikštę. Manau, jog mūsų kolektyvas yra labai geras, toks pat buvo ir pasiruošimas. Tai manau ir padėjo įgyvendinti šį mūsų tikslą. Jausmas buvo puikus, nes tai padarėme savų žiūrovų akivaizdoje ir savoje tvirtovėje. Šiuo metu visos emocijos yra kiek nuslūgusios, nes labai intensyviai ruošiamės pagrindiniam etapui“,- prisiminimais dalijosi salės futbolo atstovas.

   J.Zagurskas lemiamose atrankos rungtynėse pelnė įvartį ir svariai prisidėjo prie „Vyčio“ komandos triumfo. „Jausmas buvo labai geras. Džiaugiausi, jog pavyko pramušti varžovų vartininką ir taip įkvėpti komandą. Didžiausia mūsų stiprybė – vienybė ir pasitikėjimas vienas kitu“,- didžiausius privalumus įvardijo sportininkas.

   Šiuo metu „Vytis“ ruošiasi pagrindiniam UEFA Čempionų lygos etapui. „Su nekantrumu laukiame starto. Tikslas – patekti į elitinį etapą. Svarbiausia bus vienybė, kantrybė ir atsidavimas. Asmeninis siekis yra ir toliau žaisti salės futbolą bei siekti dar didesnių karjeros aukštumų. Komandiniai - patekti į kitą etapą ir gerai pasiruošti Lietuvos čempionatui“,- artimiausius tikslus ir siekius atskleidė sportininkas.  

   Skaityti komentarus