°C
   2020 12 03 Ketvirtadienis

   Novak Djokovič varžybų metu aprėkė R. Federerio faną

   Nuotrauka: Time nuotr.

   2019-09-03 08:00:00

   Savo titulą ginantis Novak Djokovic JAV „Open 2019“ pirmajame turnyro sete pirmavo prieš favoritą Denį Kudlą. Žaidimo metu N. Djokovic išlaikė pranašumą ir neleido amerikiečiui parodyti, ką jis sugeba.

   Pirmaudamas pirmajame sete, serbas turėjo servuoti, kai rezultatas buvo 3-1 (0-15), tačiau Rogerio Federerio fanas suriko tam, kad išblaškytų žaidėją. N. Djokoic nesusilaikė ir atsisukęs į žiūrovus išrėkė „užsičiaupk“. Nedraugiškas minios žestas lėmė, kad serbas išsimušė iš vėžių ir nesugebėjo susivaldyti trečio raundo viduryje.

   Novak Djokovic nesulaukė jokio įspėjimo, nepaisant to, kad jo riksmas buvo pakankamai garsus. Be to, jam nebuvo pritaikytas joks kodo pažeidimas už nederamą elgesį.

   Kai N. Djokovic nesėkmingai servavo kamuoliuką:

   Djokovic: du kartus nesėkmingai servuoja

   Federerio fanas minioje: „YESSSSSSSSSSSSSSSSS. YEEEAAAHHHHHHH“

   Djokovic: Gražiai atmuša kamuoliuką.

   Pasisukęs į Federerio faną: piktdžiugiškai „Ar matei?“

   Vėliau spaudos konferencijoje jis kalbėjo apie pasikarščiavimą mačo metu. „Taip, aš buvau užsidegęs. Naktinis žaidimas, Niujorkas, žiūrovai išmušė mane iš vėžių. Keli vyrai išgėrė šiek tiek daugiau nei turėjo, tačiau vėliau viskas buvo gerai“,- teigė N. Djokovic.

   Prieš grįždamas į mačo trečiąjį raundą, N. Djokovic apsižodžiavo su teniso fanu. Žmonės girdėjo jį sakant: „Aš susirasiu tave po mačo... Tikėk mano žodžiu, aš grįšiu tavęs ieškoti...!”

   N. Djokovic dominavimas žaidime buvo nepakartojamas, nepaisant fakto, kad jis atšaukė tris treniruotes ir apšilo vos 30min prieš trečiąjį žaidimo mačą. Serbas pastaruoju metu stengėsi atsigauti po patirtos peties traumos.

   „Pakalbėkime apie tai vėliau“,- atsakė jis, paklaustas apie traumą. „Aš čia, aš suteikiu sau šansą, aš jaučiu, jog viskas bus gerai. Aš čia, pažaiskime.“

   Nuo 2018 metų liepos Noak Djokovic pralošė vos vieną „Grand Slam“ mačą iš 37-nių žaistų. Serbas turi nenumaldomą norą išsaugoti titulą, tačiau patirta trauma gali pakišti koją. 

   Skaityti komentarus