°C
   2021 10 29 Penktadienis

   Olimpiniai ir pasaulio čempionai ragina „Cgates“ suteikti galimybę žmonėms stebėti jų startus

   Nuotrauka: Scanpix nuotr.

   Autorius: BNS informacija
   2021-01-23 13:00:00

   Olimpiniai ir pasaulio čempionai ragina „Cgates“ suteikti galimybę žmonėms stebėti jų startus ir rodyti Sport1 transliacijas.

   „Mus, Lietuvos sportininkus, nemaloniai nustebino daugiakanalės televizijos „Cgates“ sprendimas nutraukti Sport1 televizijos retransliacijas. Norime atkreipti „Cgates“ dėmesį, kad Sport1 yra vienintelė TV Lietuvoje, kuri keliolika metų sporto aistruoliams suteikia galimybę stebėti mūsų startus tarptautinėse varžybose“, – rašoma išplatiname pranešime.

   Televizija transliuoja Tarptautinę plaukimo lygą su Danu Rapšiu, Lengvosios atletikos kontinentinį turą su Andriumi Gudžiumi, Pasaulio penkiakovės taurės varžybas bei Pasaulio čempionatą su Laura Asadauskaite, Baltijos ledo ritulio lygą, Dailiojo čiuožimo pasaulio taurę su Sauliumi Ambrulevičiumi ir Allison Reed bei daugybę kitų sporto įvykių su garsiausiais šalies sportininkais. 

   Pasak sportininkų, be jokio įspėjimo nutraukti kanalo transliacijas yra nepriimtina ir daro didelę žalą sporto populiarinimui Lietuvoje. 

   „Nuoširdžiai nesuprantame dėl kokių priežasčių „Cgates“ nusprendė nutraukti Sport1 transliacijas, todėl raginame pakeisti tokį sprendimą. Neįtikinamai skamba ir viešai „Cgates“ atstovų išsakyti argumentai dėl Sport1 transliacijų kokybės. Sport1 Lietuvoje transliuoja tarptautinius renginius, kuriuos kitose šalyse rodo tokie žiniasklaidos rinkos gigantai kaip „Sky Sports“ ar ESPN. Nėra abejonių, kad tokioms sporto transliacijoms keliami patys aukščiausi kokybės standartai. Be to, kasmet rodoma vis daugiau ir daugiau įvairių sporto šakų tiesioginių transliacijų“, – akcentuoja sportininkai.

   „Jei „Cgates“ neketina atnaujinti Sport1 transliacijų, raginame tokiam sprendimui (be jokio įspėjimo nutraukti sporto televizijos retransliaciją) nepritariantiems klientams leisti pasirinkti kitą paslaugų tiekėją, kaip tai numatyta LR Ryšių reguliavimo tarnybos taisyklėse ir kituose teisės aktuose“, – teigia sportininkai kreipimesi, kurį pasirašo olimpinė čempionė Laura Asadauskaitė Zadneprovskienė, pasaulio čempionai Andrius Gudžius, Sergejus Moslobojevas, Evaldas Sodeika, Ieva Sodeikienė ir kt.

   Skaityti komentarus