°C
   2022 08 15 Pirmadienis

   Šalies vadovai pasveikino pasaulio plaukimo čempione tapusią Rūtą Meilutytę

   Nuotrauka: Insidefoto nuotr.

   2022-06-25 21:30:00

   Prezidentas Gitanas Nausėda ir ministrė pirmininkė Ingrida Šimonytė pasveikino plaukikę Rūtą Meilutytę šeštadienį pasaulio plaukimo čempionate Budapešte, 50 metrų plaukimo krūtine finale, iškovojusią aukso medalį.

   „Jūsų talentas, užsispyrimas ir darbštumas atnešė puikią pergalę tiek Jums pačiai, tiek ir visai Lietuvai. Įrodėte, jog nėra nieko neįmanomo. Galima įveikti viską: nuovargį, varžoves, save - ir vėl tapti geriausia pasaulyje", - rašoma šalies vadovo G. Nausėdos sveikinime.

   Prezidentas pažymėjo, jog R. Meilutytės dėka šiandien visas pasaulis vėl taria Lietuvos vardą. „Dėkoju Jums už tai, už atneštą džiaugsmą, nuostabias emocijas ir linkiu dar daugiau skambių pergalių ateityje", - sako prezidentas.
   Auksą pasaulio plaukimo čempionate iškovojusią R. Meilutytę sveikina ir Vyriausybės vadovė Ingrida Šimonytė.


   „Buvome pasiilgę šio jausmo - sirgti už Rūtą, kurios pergalės džiugino ir vienijo, kurios asmeninis pavyzdys spėjo tapti sektinu daugybei žmonių. Tai sugrįžimas, kuriuo džiaugiamės, matydami daugiau nei tik medalį, bet ir valią, užsidegimą, tikrą meistrystę. Tegul šis pasiekimas būna įkvėpimu ir paskatinimu bet kuriame pasirinktame sportiniame ir gyvenimo kelyje", - sakė premjerė I. Šimonytė.

   Kiek anksčiau Budapešte vykstančiame pasaulio čempionate R. Meilutytė iškovojo bronzos medalį 100 metrų plaukimo krūtine rungtyje.

   Skaityti komentarus