°C
   2022 10 07 Penktadienis

   „Tai mane erzina“ - teigia Nickas Kyrgiosas, nes Tsitsip ir Nadal nepalaiko Novak Džokovič

   Nuotrauka: foxsports.com nuotr.

   2022-01-16 12:00:00

   Nickas Kyrgiosas pastarosiomis savaitėmis labai aktyviai palaikė Novaką Džokovičių. Pasaulio raketė numeris 1 išgyveno vieną sunkiausių savo karjeros periodų. Pastarąją savaitę jis gyveno tarp teniso kortų ir teismo „kortų“.

   Buvo daug kritikos Džokovičiui, daug aklo pritarimo Džokovičiui ir dauguma žmonių tiesiog nori, kad šis ginčas baigtųsi. Kai kurie Džokovičiaus varžovai taip pat susiskirstė į tokias grupes.

   Tačiau dvi šių laikų teniso žvaigždės taip pat pateko į antraštes dėl atsisakymo reaguoti į Djokovičiaus ginčą. Abu teniso meistrai Rafaelis Nadalis ir Stefano Tsitsipis atvirai atsisakė kalbėti apie Djokovičiaus situaciją. Nickas Kyrgiosas, kuris per pastarąsias kelias savaites tapo didžiausiu Džokovičiaus advokatu bei palaikytoju, vėl atvyko jo užtarti. Žaidėjas kritikavo Tsitsipį ir Nadalį, kad jie nepalaikė jo sunkiame gyvenimo etape.

   Novakas Džokovičius išgyvena vieną baisiausių košmarų savo karjeroje. Jis kovoja vienas su Australijos vyriausybe, kuri, atrodo, yra pasiryžusi deportuoti Džokovičių ir padaryti jį kaip pavyzdį šiais rinkimų metais.

   Nors negalima nekreipti dėmesio į Džokovičiaus padarytus pažeidimus, jis tikriausiai tikisi tam tikro palaikymo iš savo kolegų žaidėjų.

   Konferencijose po rungtynių Stefano Tsitsipis ir Rafaelis Nadalis daugiau neigė kalbėję apie Džokovičiaus problemą. Anot jų, reikia daugiau diskutuoti apie tenisą ir sutelkti dėmesį į patį žaidimą, o ne į vieną žaidėją.

   Tačiau Nickas Kyrgiosas, kuris per pastarąsias kelias savaites tapo didžiausiu Džokovičiaus gynėju, apgailestavo, kad Tsitsipis ir Nadalis nerodė Džokovičiui jokios paramos.

   Kyrgiosas savo podcast'e, pavadintame „No Boundaries Podcast“, pasakė: „Kiekvieną dieną vis kažkas naujo, tačiau tai net ne kalba apie skiepus. Man labai gaila jo, laimėjusio pirmos instancijos teismo bylą ir gavus vizą. O štai vėl, viskas yra atšaukiama. Mano nuomone, tai absoliutus š*d*s.“

   Taip pat jis pademonstravo savo pasibjaurėjimą Tsitsipio ir Nadalo pareiškimais: „Iš tikrųjų mane erzina, kad Tsitsipas, Nadalis nekalba apie tai. Aišku, visi turi savo nuomonę, viskas gerai, bet jei su Novaku Džokovičiu elgiesi taip, kaip jie... Atleiskite, aš nesuprantu. Įvaizduokite, kaip jis jaučiasi. Savaime suprantama, kad jis tikisi nori šiek tiek palaikymo iš kitų žaidėjų. Žinoma, jis tai gauna iš manęs, kaip galima kitaip...“ – pridūrė jis.

   Pats Kyrgiosas buvo gavęs teigiamą Covid testo atsakymą, dabar jau atsigavęs ir yra pasirengęs pirmajame rate susikauti su britu Liamu Broady. Per pastarąsias kelias savaites jis buvo vienas iš nedaugelio žaidėjų, kurie parodė palaikymą Džokovičiui jo kovoje su Australijos vyriausybe.

   Skaityti komentarus