°C
   2020 12 01 Antradienis

   Teisėjavimu nusivylęs D. Adomaitis išsiliejo spaudos konferencijoje: tai - visiškas absurdas

   Nuotrauka: EPA-ELTA nuotr.

   2019-09-07 21:00:00

    Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės treneris Dainius Adomaitis ir aukštaūgis Jonas Valančiūnas po rungtynių su Prancūzijoje vykusiose spaudos konferencijoje neslėpė savo emocijų ir aršiai sukritikavo tiek teisėjus, tiek Tarptautinę krepšinio federaciją (FIBA).

   Kinijoje vykstančio pasaulio vyrų krepšinio čempionato antrojo etapo L grupės rungtynėse šeštadienį Lietuvos rinktinė 75:78 (14:26, 26:24, 15:14, 13:21) pralaimėjo Prancūzijos ekipai. Po šios nesėkmės Lietuvos krepšininkai prarado viltis patekti į planetos pirmenybių ketvirtfinalį.

   „Klauskite klausimų apie FIBA, apie teisėjavimą. Tai jau antras mačas iš eilės. Su australais žaidėme regbį, o dabar negalėjome turėti jokio kontakto. Tai yra „šūdinas“ juokas. Čia nėra krepšinio, nėra sistemos. Kodėl mes turime VAR sistemą? Nereikia būti protingu. Reikia būti nuoširdžiam, kad sustabdytum rungtynes ir peržiūrėtum kartojimą. Vyrai atiduoda visas savo jėgas, aukoja du vasaros mėnesius, palieka šeimas ir už tai negauna nei vieno dolerio. Didžiausia pagarba jiems, bet kažkas visiškai negerbia žaidimo. Tai visiškai absurdiška“, - rankomis per stalą trenktelėjo D. Adomaitis.   Nusivylimo neslėpė ir vienas Lietuvos rinktinės lyderių J. Valančiūnas.

   „Noriu tik pasveikinti prancūzus su pergales, bet tai, kas įvyko rungtynių pabaigoje buvo siaubinga. Siaubinga iš teisėjų pusės. Kai kurie taškai neturėjo būti įskaityti, keletas paskutinių švilpukų buvo baisūs, todėl nežinau, ką mes galite dėl to padaryti“, - teigė J. Valančiūnas.

   Skaityti komentarus