°C
   2021 10 24 Sekmadienis

   Tenisininkas R. Berankis nedalyvaus Olimpinėse žaidynėse

   Nuotrauka: ELTA nuotr.

   2021-06-19 16:00:00

   Geriausias Lietuvos tenisininkas Ričardas Berankis priėmė sprendimą nedalyvauti Tokijo olimpinėse žaidynėse.

   „Šį nelengvą sprendimą priėmiau su savo komanda, atidžiai apsvarstęs visus galimus „už“ ir „prieš“. Tiesą pasakius, kol kas nėra aišku, ar mano dabartinio ATP reitingo pakaktų tam, kad patekčiau į Olimpiadą. Todėl ir nutarėme nesiblaškyti, o sutelkti visą dėmesį į tuo pačiu metu vyksiančius ATP turnyrus ir pasirengimą jiems“, – aiškina tenisininkas.

   Anot jo, atsisakymą varžytis Olimpiadoje lėmė ir globali su koronaviruso pandemija susijusi situacija. „Pandemija ir taip gerokai jaukia mano ir mano varžovų planus. Kai kurie turnyrai vis dar atšaukiami, kiti vyksta ypač sudėtingomis sąlygomis, taikant įvairius apribojimus. Galiausiai ir taip tolima kelionė į Japoniją yra dar sudėtingesnė šiuo metu. Visa tai taip pat reikėjo įvertinti svarstant, ar verta dalyvauti Olimpiadoje“, – sakė tenisininkas.

   Lietuvos teniso sąjungos prezidentas Ramūnas Grušas sako suprantantis ir palaikantis R. Berankio sprendimą: „Suprantama, mes visi labai norėjome išvysti Ričardą svarbiausiame pasaulio sporto renginyje. Visgi jo argumentai skamba tikrai įtikinamai. Todėl man belieka palinkėti jam didelės sėkmės ir kuo daugiau pergalių likusioje sezono dalyje.“

   Skaityti komentarus