°C
   2024 07 16 Antradienis

   Alkoholis ir žmogaus energetika

   Nuotrauka: Pexels.com nuotr.

   Autorius: Išvertė Ligita Ivanauskiene
   2023-07-27 11:00:00

   Alkoholis, o tiksliau etilo spiritas, esantis jame, turi galingą neigiamą energiją. Etilo alkoholio struktūra yra labai aktyvi ir daro didelę įtaką žmogaus eteriniam kūnui . Tai yra viena iš priežasčių, kodėl girtas žmogus tampa daug silpnesnis už blaivų.

   Alkoholiniai gėrimai turi vieną savybę, kuri yra psichologinė alkoholio troškimo priežastis. Alkoholiniuose gėrimuose yra paprasčiausio cukraus – gliukozės ir fruktozės, kurie labai greitai absorbuojami į kraują ir suteikia teigiamos energijos antplūdį. Savo poveikiu kūnui etanolis yra inercinis. Jo neigiamas poveikis pasireiškia po kelių valandų, kai kepenys nebepajėgia neutralizuoti etilo alkoholio.

   Kepenys gamina fermentą, kuris skaido etilo alkoholį. Etilo alkoholis yra sudėtinio cukraus skaidymo produktas, todėl kepenys gamina šį fermentą, tačiau jis gaminamas ne tam, kad suskaidytų išgertą etilo spiritą.

   Taigi, po kelių valandų intensyvaus darbo, žmogaus kepenys išnaudoja visas savo atsargas ir išteklius šio fermento gamybai. Tačiau pagaminto fermento kiekis yra nepakankamas. Nesuskaidytas etilo alkoholis pradeda neigiamai veikti žmogaus eterinį kūną.

   Tuo pačiu metu žmogaus eterinis kūnas prisipildo neigiama energija, kas veda prie energetinio, emocinio ir fiziologinio disbalanso Dėl to sumažėja žmogaus energetinio lauko tankis. Labai dažnai žmogus, iš vakaro gėręs alkoholį, ryte jaučiasi labai pavargęs, jam svaigsta galva, jį pykina. Vėmimas yra dar viena organizmo apsauginė reakcija. Kuomet alkoholio vartojimas tęsiasi ilgą laiką, prasideda ūminė intoksikacija.

   Tuo pačiu metu energetinis žmogaus laukas (aura) silpsta, aplink jį susirenka astraliniai parazitai, ko pasekoje žmogaus kūnas sparčiai naikinamas, jis sensta, naikinamos smegenų neuronų struktūros.

   Ilgą laiką be saiko vartojant alkoholį prasideda greitas mentalinio kūno irimas, po ko seka visiškas astralinio kūno sunaikinimas. Būtent dėl to, po mirties alkoholiko smegenys atrodo kaip naujagimio, jos būna praktiškai lygios. Alkoholiko smegenys išgyvena atvirkštinės evoliucijos fazę. Įdomu tai, kad pavartojus labai daug alkoholio, žmogaus smegenys „atsiveria“ ir jis pradeda matyti velnius, bei kitus nemalonius padarus. Tokioje būsenoje žmogus mato astralinius parazitus, kurie savo išvaizda labai nemalonūs, dažnai net šlykštesni už pačiu velnius. Taigi, būdamas ūmios alkoholinės intoksikacijos būsenoje, žmogus mato šiuos astralinius parazitus, kurie bando visiškai sunaikinti žmogaus energetinio lauko likučius ir sočiai pasimaitinti jo energija.

   Alkoholis savo poveikiu išplauna visus žmogaus jausmus, jo sielą labai greitai užpildo negatyvas. Blogi jausmai ir neigiamos mintys įsiskverbia į nusiaubtą žmogaus vidinį pasaulį ir sunaikina jo energetiką, aurą, ypač greitai naikinama psichinė energija – valios jėgos energija. Alkoholikų su stažu psichinė energija išnyksta visiškai, taip žmogus praranda apsaugą ir tampa pažeidžiamu, juo lengvai gali manipuliuoti kiti.

   Todėl alkoholikai beveik visada yra apsėsti astralinių parazitų, kurie pradeda juos kontroliuoti, kurstydami visokiems negatyviems veiksmams, kuriuos atlikdamas žmogus skleidžia neigiamą energetiką, kuria tie astraliniai parazitai minta.

   Todėl būdamas girtas žmogus nepanašus į save: blaivus jis vienoks, o girtas - visiškai kitoks. Ir priežastis čia ta, kad apsvaigęs nuo alkoholio žmogus įgyvendina prie jo prilipusių astralinių parazitų norus.

   Biolauko sunaikinimas

   Biolaukas parodo žmogaus sveikatos būklę. Ligos ir įvairūs žalingi įpročiai daro jam nepataisomą žalą.

   Dėl nuolatinio streso ir greito gyvenimo tempo daugelis žmonių griebiasi alkoholio, skandindami jame savo problemas. Kaip žinote, tokie abejotini antidepresantai pakelia nuotaiką ir pašalina nuovargį tik trumpam. Po to seka priklausomybė ir kūnas reikalauja didesnio kiekio.

   Išgėrus vieną taurę alkoholinio kokteilio, kūrybinis produktyvumas sumažėja visai savaitei, o energija sumažėja beveik du kartus. Tai, ką suteikia alkoholis - iliuzinis atsipalaidavimas. Vartojant alkoholį, žmogaus aura netenka ryšio su Visata ir šis disonansas lemia gyvenimo pablogėjimą.

   Vartodamas alkoholį žmogus kenkia ne tik sau. Sutrikęs alkoholį vartojančio žmogaus biologinis laukas neigiamai veikia ir aplinkinius žmones. Jo šeimos nariai, gyvenantys su juo po vienu stogu, praranda sėkmę.

   Negana to, vartojantis alkoholį žmogus nuolat maitinasi kitų žmonių energija – savo žmonos, vaikų, tėvų. Vaikai tokiose šeimose auga ligoti, todėl, kad jų biolaukas pažeistas.

   Kai žmogaus kūnas, emocijos ir mintys yra harmoningi, jis būna vidinėje tyloje... Per jį teka subtilios energijos, meilės srautas, duodantis žmogui daug daugiau, nei alkoholis, pojūčių ir galimybių. Vien savo minčių galia, PSI energijos galia žmogus gali įtakoti daugelį visuomenės ir gamtos procesų – laisvai judėti erdvėje ir laike, pamatyti praeitį, ateitį bei ją keisti. Ir dar daug daugiau...

   Galima matyti, girdėti ir jausti nenaikinant savo smegenų, savo esybės, tam tik reikia žinoti gamtos dėsnius, procesus vykstančius mumyse ir aplink mus , ir daug kas neįmanoma taps įmanoma.

   Skaityti komentarus