°C
   2024 05 28 Antradienis

   Elena Stanislavovna: Aš taip norėčiau, kad jūs būtumėte sveikesni...

   Nuotrauka: E. Stanislavovnos asm. nuotr.

   Autorius: Elena Stanislavovna
   2023-01-01 17:00:00

   Aš taip norėčiau, kad jūs pradėtumėte matyti daugiau nei tai, kas buvo priversta daryti nuo gimimo. Labai prašau, būkite aktyvūs ir žinokite.

   Prisiimkite atsakomybę už savo gyvenimą.

   Įsitraukę, veiklūs žmonės visada siekia geresnių gydymo rezultatų.

   Gydytojo kabinete jie būna labiau pasitikintys.Pasinaudokite teise pasirinkti specialistą.Jei jūsų bandymai „išlavinti“ savo gydytoją nepadeda, pakeiskite jį į kitą gydytoją, kol surasite tokį, kuris atitiks jūsų poreikius.   Ugdykite klausiantį požiūrį ir polinkį analizuoti.

   Galiausiai sutiksite, kad monoterapija ar simptominis gydymas yra nesąmonė.Net jei jums buvo parduota mintis, kad oda ar sąnarys esantys jūsų kūno dalys yra nepriklausomos viena nuo kitos, žinokite, kad viskas jūsų kūne yra tarpusavyje susiję.Ieškokite priežasčių, užuot sutikę mokėti už „bereikalingus vaistus“.

   Pavyzdžiui:Sveika skydliaukė sintetina penkis hormonus, o ne tik T4, kaip mano dauguma gydytojų.Sveika skydliaukė sintezuoja aktyvų hormoną T3 ir tik T3 palengvina hipotirozės simptomus.Yra daug priežasčių, kodėl jūsų organizmas negauna pakankamai T3 hormono, kai virsta iš T4.Apsiskaitę pacientai žino, kaip susijęs geležies kiekis ir kodėl L-tiroksinas neveikia.   Visada stebėkite savo geležies kiekį. Besidomintys pacientai žino, koks svarbus yra geležies kiekis.Geležis pagerina skydliaukės veiklą ląstelių lygmeniu.Jei mūsų geležies lygmuo yra per mažas, galime ne tik jaustis niūriai, bet taip pat gali sumažėti mūsų hormonų kiekis, o kūnas gali būti eikvojamas toliau.Laikykite savo žarnyną sveiką ir nustokite valgyti „šlamštą“, kaip tai daro dauguma žmonių.

   Tavo žarnynas nėra šiukšliadėžė.Žarnynas yra endokrininis organas.Mūsų žarnyno bakterijos padeda palaikyti skydliaukės sveikatą ir veiklą.Jei skydliaukė neveikia, kenčia smegenys.Vitaminas D savo funkcijas atlieka ir dėl žarnyno bakterijų.Žarnyno bakterijos sąveikauja su vitamino D receptoriais, kad reguliuotų jų veiklą.Vitaminas D taip pat yra žarnyno imuninė sistema. Tikrinkite savo antinksčius – jie yra jūsų kariai ir gynėjai, palaikantys jūsų antihipoksinį išgyvenamumą ir atsparumą stresui.   Jei įmanoma, venkite stresinių situacijų. Labai svarbi yra vadinamoji informacinė higiena, antioksidantų vartojimas. Venkite vartoti statinus, neignoruokite gerojo cholesterolio savo valgyje.

   Neapsigaukite „įprastais“ kraujo tyrimais.Kiekvienas iš jūsų turi individualias normas.Daugelis iš jūsų rekomenduojamomis normomis jaučia visus simptomus, kuriuos nori pašalinti.Viską galima gydyti.   Mąstykite pozityviai.Visame pasaulyje yra sveikatos problemų turinčių žmonių, kurie savo aktyvia veikla ir sąmoningumu pakeitė savo sveikatos, taigi ir gyvenimo, kokybę.

   Būkite stiprūs ir nepasiduokite!

   Skaityti komentarus