°C
   2020 05 31 Sekmadienis

   Ugnius Kiguolis: „Prioritetai: Filmas per 1 sekundę ar sveikata“

   Nuotrauka: Ugniaus Kiguolio iliustracija

   Autorius: Ugniaus Kiguolio Facebook įrašas
   2019-06-23 17:00:00

   Pasaulis, kuriame gimiau aš, skiriasi nuo dabartinio pasaulio kaip diena ir naktis. Mano sūnus gyvens, jei nesusinaikinsime, dar radikaliai kitokiame pasaulyje. Tai skirtingos planetos.

   Įvairiose sferose, kintant technologijoms, viskas turi ir pliusų ir minusų. Gerai, kai galima pasirinkti ir nenaudoti to, kas daro daugiau žalos, nei naudos. Problema atsiranda, kai rinktis negalime.

   Istorija rodo, kad žmogus yra protingiausia būtybė, karaliaujanti mitybos grandinės viršūnėje. 

   Žmonės tokie protingi, kad jiems mąstyti jau net nereikia, atsakymus duoda Google. 

   Žmonės tokie protingi. Dauguma tiki nekorumpuotais politikais, gydančiais medikais, sąžininga reklama ir verslu, objektyvia žiniasklaida, arba lavinančia švietimo sistema.

   Žmonės tokie protingi, nes išrado plastmasę, vienkartinius indus, įvairias taras, kas taip patobulino jų gyvenimus, kad dabar didelė dalis pasaulio ne tik gyvena plastmasinėse upėse ir vandenynuose, bet ir valgo ta pačią plastmasę, kurios dalelės jau randamos ir augaluose, ir gyvūnuose.

   Žmonės tokie protingi, nes išmoko kovoti su vabzdžiais ir piktžolėm naudodami chemija, kurią vėliau patys ir valgo. Nelabai žemėje belikę vietų ir organizmų, kuriuose nerandamas glifosatas.

   Žmonės tokie protingi, nes atrado MSG, dirbtinus skonius, dirbtinus valgomus dažus. Dabar galima valgyti vištienos skonio ledus ir džiaugtis, koks fainas prikolas, visiškai nekenkiantis sveikatai.

   Žmonės tokie protingi, nes sukūrė gražiai skambantį žodžių junginį "genetiškai modifikuoti organizmai" ir išpiarino kaip žmonijos pasiekimą, praturtinantį įvairių produktų asortimentą, didinantį galiojimo ribas, spalvų ir skonių įvairovę.

   Žmonės tokie protingi, kad turėdami galimybę įkinkyti saulę, vėją, jūras energijai gaminti, vis dar priklausomi nuo branduolinio ir iškastinio kuro, ko pasekoje, kvėpuoja tyru oru ir/arba padarius klaidą, ar įvykus stichijai, mėgaujasi sveikais radiacijos kiekiais.

   Žmogaus protas ribų neturi. Galima šį sąrašą tęsti ir tęsti. Bet užbaigsiu aš jį naujausia žmogaus neapčiuopiamo proto apraiška - 5G. Kažkam tai tik skaičiuko pasikeitimas, kažkas gilinasi ir kiek daugiau. 

   O taip - 5G ryšys leis net ir točkei turėti internetą, filmus galima bus be lagų žiūrėti ir 16K raiška, gyventi virtualioje realybėje, nebeatskiriant kuri iš tikro yra ta tikroji realybė.

   Nenuostabu, kad tokie geri dalykai stumiami, ne tik, kad be jokių poveikio sveikatai studijų, bet ir be jokio žmogaus atsiklausimo, nori jis to, ar ne. 

   Aš lyg pasakiau, kad nėra poveikio sveikatai studijų, oi ne, neapsigaukite, jų yra, ir visai nemažai, bet tokia nauda, dėl labai protingų žmonių unikalaus mąstymo, nusveria bet kokią nereikšmingą žalą sveikatai ir net nesudomina klikus renkančią žiniasklaidą. 

   Žmogus gali didžiuotis medicinos nuopelnais, nes valgydamas chemines medžiagas, plastmasinį, toksinį maistą, gerdamas užterštą chloru ir arsenu vandenį, kvėpuodamas kietosiomis dalelėmis, maudydamasis spinduliuotės jūroje jis vis dar gali rasti tablečių visiems simptomams gesinti ir gyventi turėdamas iliuzinę sveikatą.

   Juk jei Medikas pasakė, kad vaikui sirgti 7 kartus per žiemą yra normalu - reiškia normalu. 

   Taip pat normalu kiekvienam turėti bent vieną lėtinę ligą, alergijas. Taip pat normalu tikėti, jog žmogaus imuninė sistema tokia kvaila, kad be farmakologinių preparatų išgyventi jam nėra šansų. 

   Ir be abejo visiem suprantama, kad Platono laikais žmogus gyveno urve, apsuptas piktų virusų ir bakterijų, turėdamas ypatingais menkus šansus išgyventi, o tuo labiau gyventi... 
   Tikime, kad anksčiau žmonės gyveno tik apie 30 metų, o dabar jau apie 70... Kiek gyveno Platonas?

   Tad kas čia tokio dar viena konspiracinė tema 5G, juk verslas čia gero nori ir tikrai žalingos technologijos atsakingos institucijos nepraleistų. Visi kas pasisako prieš - yra technologiniai neišmanėliai.

   Daugiau apie tokius čia:
   https://firmusmedicus.lt/5g-pletra-europoje-ir-jav-stabdoma-del-technologijos-gresmes-zmoniu-sveikatai/

   Ugnius 
   Firmusmedicus.lt

   Skaityti komentarus

   Sigita 2019 25 06 12:08

   Skaudi tiesa...

   0
   0
   Atsakyti

   Komentuoti gali tik registruoti vartotojai