°C
   2020 04 08 Trečiadienis

   G. Nausėda apsilankė socialiniame restorane „Pirmas Blynas“: tokio verslo pavyzdžių turėtų daugėti

   Nuotrauka: G. Nausėdos feisbuko nuotr.

   2020-01-20 17:00:00

   Prezidentas Gitanas Nausėda pirmadienį lankėsi socialiniame restorane „Pirmas Blynas“. Šalies vadovo teigimu, tokių socialinių įmonių, įdarbinančių neįgaliuosius, Lietuvoje turėtų daugėti.

   „Su kolegomis pietavome socialiniame restorane „Pirmas Blynas“, kuris atviros rinkos sąlygomis rūpinasi neįgaliųjų integracija į darbo rinką ir taip užtikrina galimybes gyventi visavertį gyvenimą. Puikus socialiai atsakingo verslo Lietuvoje pavyzdys, kurį labai palaikau, ir tikiuosi, kad ateityje mūsų šalyje jų tik daugės. Pirmas blynas tikrai neprisvilo“, – rašoma G. Nausėdos feisbuke.

   Sostinėje 2018 m. duris atvėrė socialinis restoranas-blyninė „Pirmas Blynas“, primena ELTA. Jį įkūrė Lietuvoje gyvenantis olandas Timas van Wijkas. Restorane dirba žmonės, turintys negalią. Maitinimo įstaiga yra prisidėjusi ir prie akcijos senjorams „Susitikime prie kavos puodelio“, kurios metu senjorai vaišinami nemokama kava bei arbata. Už šią iniciatyvą „Pirmas Blynas“ sausio 17 d. gavo padėką ir iš Vilniaus miesto mero Remigijaus Šimašiaus.

   Skaityti komentarus