°C
   2021 10 23 Šeštadienis

   ,,Gustuko picerija" - tvirtą vertybinį stuburą turintis šeimos verslas

   Nuotrauka: Gustuko picerijos nuotr.

   Autorius: Loreta Fokienė
   2021-07-20 13:00:00

   Šiauliuose įsikūrusi ,,Gustuko picerija" žinoma jau visoje Lietuvoje. Ši maitinimo įstaiga išgarsėjo pavasariui baigiantis, kai Vyriausybė paskelbė apie galimybių paso įvedimą ir atnaujintas sąlygas verslui: kavinėms ir restoranams bus leista patalpose aptarnauti tik tuos klientus, kurie turi galimybių pasus. 

   Gegužės mėnesį jie savo feisbuko puslapyje paskelbė: ,,Gyvename laisvoje šalyje, tad kiekvienas iš mūsų gali priimti sprendimus ir dėl to neturėtų būti engiamas ar žeminamas.
   Mes visi turime LR piliečio pasą. Jis yra vienintelis visų mūsų laisvių ir galimybių pasas. Negalėdami visiems savo klientams užtikrinti vienodų sąlygų, atsisakome galimybės savo versle naudoti galimybių pasą. Mes ir toliau Jus Visus priimsime savo terasoje!
   Būkime vieningi!"

   Šis jų postas sulaukė tūkstančių pasidalinimų, daug palaikymo žodžių ir linkėjimų, o pavyzdžiu viena po kitos pasekė nemažai kitų kavinių, restoranų, picerijų. 

   Ir, jei kiti panašaus profilio verslai balansavo ant išlikimo ribos, ,,Gustuko picerijos" lauko terasoje tenka laukti gyvoje eilėje, norint papietauti ar išgerti popiečio kavos. Kaip rašo jie patys: ,,Atsisakę (GALIMYBIŲ), atradome daug daugiau nei kas galėjo pagalvoti. Jūsų dėka mūsų terasoje darosi vis sunkiau surasti laisvą vietą."

   Tuo dar birželio mėnesį įsitikino ir mūsų šeima, kai lankėsi Šiauliuose. Laukti buvo verta, nes ne tik jų pilietinė pozicija, bet ir maistas bei aptarnavimas nusipelno pagyrimų. Gerų žodžių picerijai negalėjo ir kalbinti šiauliečiai bei čia pietavę miesto svečiai.

   Akcija nediskriminuoti klientų nebuvo vienkartinė. Šis šeimos verslas nuo pat įsikūrimo atidus tiems, kam sunkiai sekasi - ne kartą lankė sunkiai besiverčiančias šeimas, padėjo ir padeda stokojantiems. 

   Rašydama apie juos prisiminiau prasmingą A. de Sent Egziuperi  mintį: „Vienintelė vertybė žemėje – žmogaus ryšys su žmogumi“. 

   Ši Šiauliuose įsikūrusi picerija gyvas įrodymas to, kad gyvendami pagal savo sąžinę ir vertybes neišvengiamai sulaukiame įvertinimo bei sėkmės. 

   Net jei neturite galimybių užsukti į Šiaulius, pasekite picerijos feisbuko puslapį - jame galite rasti tai, kas įkvėps, padrąsins, gyvu pavyzdžiu įrodys, kad mūsų pasaulis nėra galutinai sugedęs. Pavyzdžiui, ši jų žinutė: ,, Kartais pasvajojame, kad visi būtume vieningi, laimingi ir pagarbūs vienas kitam. Kad pagaliau visi suprastume, jog esame viena didelė šeima..."

   Jei skaitydami pagalvojote, kad šis straipsnis - užsakomasis, klystate. Žinoma, apie juos greičiausiai nerašys 15min, Delfi ar kitas mainstyminis portalas. Tuo tarpu minfo.lt jaučia pagarbą tvirtą vertybinį stuburą turinčiam verslui ir bent straipsniu gali padėkoti už tai, ką jie daro. 

   Štai, patys įvertinkite, ką ,,Gustuko picerija" sugalvojo pasibaigus karantinui. Žinutė iš jų feisbuko puslapio:

   ,,Pasibaigus karantinui norisi pagalvoti apie Žmones, kuriems dabar labiausiai trūksta bendravimo...
   Daugelis iš mūsų ir per didžiausius karantino apribojimus radome galimybę būti socialiai aktyvūs. Turbūt nėra gyvenime baisesnio dalyko nei vienatvė, kai paprasčiausiai lieki vienas...
   Gyvenimo mokykloje nėra svarbesnio mokytojo nei mūsų Seneliai, kurių patirtis ir išmintis visada mus lydės...
   Todėl norėtume pakviesti į svečius visus senjorus RYTOJ (07.08). Garbius svečius pavaišinsime skania kava su naminiu obuolių pyragu... Pas mus šią dieną skambės muzika, kuri skambėjo Jūsų jaunystės laikais, nes gyvenime svarbiausia emocija ir prisiminimai...
   Būkite geri , aplankykite mus. Mes taip pasiilgome Jūsų, taip norisi to jūsų nuoširdumo...
   Tik Jūsų dėka mes dabar galime save vadinti laisvais žmonėmis..." 

   Na, o pabaigai dar vienas jų išskirtinumo įrodymas. Kai verslai vienas po kito išreiškia madingą palaikymą LGBTQ bendruomenei ir puošiasi šešiaspalvėmis vaivorykštėmis, ,,Gustuko picerija" lieka ištikimi tradicijoms, to įrodymą matote šio straipsnio iliustracijoje bei galite perskaityti jų puslapio įraše:

   ,,Pastebėjome, kad paskutiniu metu nemažai verslų išreiškė palaikymą vienai visuomenės pasaulėžiūra. Gyvename laisvoje šalyje, tad visi galime turėti savo nuomonę ir ją išreikšti...

   Bet šiuo klausimu mes palaikysime likusią mūsų visuomenės dalį, kad neliktų nuskriaustų.
   Mūsų šeimos verslas palaiko Tradicinės Šeimos sąvoką, todėl visą šį mėnesį mūsų picų dėžutės bus su trispalve." 

   Būsite Šiauliuose, užsukite pas juos. Pagarba žmonėms ir tradicinėms vertybėms tegul bus įvertinta klientų gausa ir klestėjimu. 
   Skaityti komentarus