°C
   2022 08 13 Šeštadienis

   Palaikome verslą, kuris atsisako naudoti „Galimybių pasą“

   Nuotrauka: minfo.lt nuotr.

   2021-08-18 20:50:00

   Vyriausybės sprendimu verslo įmonės jau nuo rugpjūčio 16 d. gali pasirinkti ar aptarnauti visus, ar tik „Galimybių pasą“ turinčius klientus, nelaukiant ribojimų įsigaliojimo rugsėjo 13 d. Esą tai jiems suteiktų daugiau laisvės ir galimybių veikti. 

   Tačiau ar tikrai yra taip, kaip teigiama? 

   Dalis verslininkų jau pasirinko ir nusprendė aptarnauti tik QR kodą turinčius klientus. Visiems kitiems jų paslaugos tapo neprieinamos. 

   Tuo tarpu daugeliui Lietuvoje jau gerai žinoma Gustuko picerija Šiauliuose paskelbė:

   „Dėl mūsų pozicijos, Jūs galite būti ramūs. Niekada nenusisuksime nuo Jūsų. Kiek turėsime galimybių, tiek kovosime. Jei nepavyks, viduje nebeaptarnausime nei vieno, o teiksime maistą išsinešimui Visiems. Manome, kad turėtume išbandyti visas įmanomas savo pozicijos išraiškas, kad būtume tikri, jog padarėme viską kas buvo mūsų visų galioje.

   Nesvarbu kurį kelią šiandien jūsų verslas renkasi, norėtume visų paprašyti pasidalinti šia draugystės nuotrauka. Taip išreikšdami savo poziciją,

   Mes, verslai, nenorime tapti žmonių rūšiavimo įrankiu. Mums kiekvienas klientas yra be galo svarbus ir mylimas, todėl mes už sprendimų ieškojimą, neatstumiant nei vieno...“   Panašių iniciatyvų pastebime vis daugiau, todėl minfo.lt, vertindama atsakingą, žmonių diskriminuoti neplanuojantį verslą nori jam padėti. Siūlome nemokamai reklamuotis minfo.lt portale - straipsniais, baneriais, interviu ir kita forma. 

   Šis pranešimas skirtas ne tik kavinėms, bet ir visiems verslams, kurie neverčia savo darbuotojų skiepytis ir kitaip nevaržo jų pasirinkimo laisvės.


   Šiuo metu kaip niekad turime būti vieningi, remti ir palaikyti vienas kitą - plandemija baigsis, valdžia pasikeis, o mes ir toliau liksime gyventi savo šalyje. 

   Svarbiausia - likti žmonėmis ir liautis skirsčius visus į lygius ir lygesnius!

   Susidomėję verslo atstovai kviečiami rašyti į [email protected] 

   Skaityti komentarus