°C
   2020 05 30 Šeštadienis

   John Lennon lūpomis kalba tiesa, kuri šiandien kaip niekada akivaizdi

   Nuotrauka: Pixabay nuotr.

   2019-03-14 08:00:00

   Mintimis apie pasaulį ir kaip jis iš tikrųjų veikia dalinasi tinklaraštininkas  Joe Martino.

   Šiais karo su teroru ir narkotikais, ekonominių katastrofų laikais, nykstant vidutiniai ekonominei klasei ir kariaujant su rasizmu, didžiosiomis farmacijos kompanijomis, GMO bei lobizmu, akivaizdu, kad mums gyvybiškai reikia pokyčių. Kyla klausimas, kaip mes išvis atsidūrėme tokioje padėtyje?

   Tik būdams 17-os ar 18-os pajaučiau palengvėjimą, nes supratau, kaip pasaulis iš tikrųjų veikia. Šis klausimas man nedavė ramybės ilgą laiką. Dabar man 30, aš esu ėmęs interviu ir dirbau su aukščiausios klasės tyrėjais, kurių pagrindinis tikslas – atskleisti tiesą. Šie pokalbiai pakeitė mano mąstymą, tačiau svarbiausia tiesa: mūsų pasaulį valdo psichopatai.

   Aš noriu, kad mane suprastumėte teisingai – mano tikslas nėra teisti ir vadinti šių žmonių piktadariais ar sukelti pykčio skaitytojams. Aš noriu, kad mes pažvelgtume ir suprastume, kas iš tikrųjų vyksta pasaulyje, nes tik tokiu atveju galėsime keisti jį.

   „Nors man buvo sunku, tačiau aš padariau neišvengiamą ir iš esmės sukrečiančią išvadą. Aš manau, kad elito žmonių ir korporacijų grupė kontroliuoja net tik energetiką, maisto tiekimą, švietimą ir sveikatos sistemą, bet kiekvieną mūsų gyvenimo aspektą; ir jie tai daro kontroliuodami pasaulio finansus. Ne didindami vertę, bet tiesiogine to žodžio prasme kontroliuodami pinigų šaltinį“,- Foster Gamble.

   Kodėl tai svarbu?

   Jūs žinote tai; jūs jaučiate tai. Kažkas nėra visiškai gerai su mūsų pasauliu ir kiekvieną dieną vis daugiau žmonių tai suvokia. 2016 metais milijonai suprato, kaip yra klastojami rinkimai ir kad mes negalime nuspręsti, kas valdys šalį.

   Mes imame suvokti, kad pasaulio lyderiai palaiko glaudžius santykius su kompanijomis, kurios remia terorą, todėl karas su teroru yra sufalsifikuotas ir skirtas pateisinti tam tikrus veiksmus.

   To supratimas padeda kelti mūsų supratimo lygmenį – sąmoningumą ir judėti pirmyn. Ar mes turime ir toliau balsuoti, tikėdamiesi pokyčių, nors pasaulis visai ne taip veikia? Ar turime leisti pinigus ir remti kompanijas, kurios žaloja mus ir aplinką? Ar turime aklai pasitikėti medicinine sistema ir nesistengti gyventi sveikiau, kad išvengtume ligų?

   Kuo aiškiau suvoksime, kaip šis žaidimas veikia, tuo greičiau galėsime jį pakeisti. Galvokite taip: įsivaizduokite jūs žaidžiate žaidimą ir pastebite, jog kažkas sukčiauja, todėl jūs vis pralošiate. Jūs galite atsisakyti žaisti ir išeiti. Kadangi žmogus negalės žaisti vienas, todėl nebepažeidinės taisyklių. Kaip tik tai mes turėtume įgyvendinti realybėje.

   Sąmoningumo transformacija kyla iš supratimo, kuris skatina imtis veiksmų, o tai padeda kurti kitokį pasaulį ir pateikia sprendimo būdus. Bet viskas prasideda žinių ir sąmoningumo lygmenyje.

   John Lennon lūpomis kalba tiesa

   John Lennon vardas siejamas su taika ir politiniu aktyvumu. Jis visada buvo  šiek tiek maištingas, net ir ankstyvaisiais gyvenimo metais skatino visus mąstyti kitaip. Jo daina „Give Peace a Chance“ (liet. „Suteik taikai šansą“) tapo judėjimo prieš karą himnu ir vis dar skamba šiandien eisenų už taiką metu.

   John geriausiai žinomas iš laikų, kai grojo su grupe „Beatles“. Jis visada turėjo nuomonę apie politiką, tad šiandien jis žinomas ir dėl savo aktyvumo bei išminties.

   Įsivaizduokite visus žmonės, gyvenančius taikoje. Jūs galite sakyti, kad aš svajotojas, bet aš toks ne vienas. Aš tikiu, jog vieną dieną jūs prisijungsite prie mūsų ir pasaulis taps vienas.

   Jums nereikia žmogaus, kuris aiškintų, kas jūs esate. Jūs esate, kas esate!

   Mano ar bet kurio kito artisto ar poeto vaidmuo visuomenėje – bandyti išreikšti, ką mes visi jaučiame. Neaiškinti žmonėms, kaip jausti. Ne kaip kunigai, ne kaip lyderiai, bet kaip mūsų visų atspindys.

   J. Lennon buvo be galo išmintingas ir net šiais laikais jo žodžiai geba paveikti milijonus.

   1968 metais, birželio 6 dieną Peter Lewis šnekučiavosi su J. Lennon ir V. Spinetti apie naują spektaklį, kurį jie statė. Nufilmuotas interviu turėjo būti rodomas per BBC-2 kanalą kaip menų programos dalis. Žemiau galite matyti ištrauką iš pokalbio. 


   Skaityti komentarus